امروز جمعه  22 فروردين 1399
تعداد بازدید : 237 - تاریخ خبر : 1398/12/05 - 15:57
هفته ای پر از فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی

در این هفته چندین فیلم‌ سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن از شبکه‌های سیما پخش می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما ، از دوشنبه تا چهارشنبه 5 تا 8 اسفند ماه چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی ری آنتن می رود.


*** فیلم تلویزیونی «پیامک آرزو» به کارگردانی « ناصر روئین تن و حسام حصاری»، «مسابقه ازدواج» به کارگردانی «سهیل موفق» و «آخرین سرقت» به کارگردانی «مهدی ودادی»، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه 5، 6 و 7 اسفند ماه ساعت 9:45 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

فیلم تلویزیونی «پیامک آرزو» موضوعی اجتماعی دارد که در قالب طنز روایت می شود که به آرزوها و رویاهای جوانی به اسم بزرگ می پردازد که در رویاهایش خود را به جای افراد دیگر با موقعیت های رویایی خود می گذارد. بزرگ یک دوره گردی است که هنگام خرید ضایعات گوشی کهنه و قدیمی را پیدا می کند که برای او پیام هایی ارسال می شود. او می تواند بی نهایت آرزو کند و با ارسال آنها در موقعیت هایی قرار بگیرد که آرزو داشته است اما ...

«میرطاهر مظلومی»، «کیوان صباغ» و «نفیسه روشن» در فیلم تلویزیونی «پیامک آرزو» هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «مسابقه ازدواج» داستان سه دوست است به نام‌های «مهیار»، «هومن» و «امیر» که هر سه مهندس ساختمان هستند و در یک شرکت کار می‌کنند. مدیرعامل شرکت قرار است شعبه‌ جدیدی در کیش افتتاح کند و یکی از این سه کارمند نمونه را به عنوان مدیرعامل آن شعبه انتخاب کند. شرطش برای این کار تأهل است که هیچ‌کدام از آنها متاهل نیستند. مدیرعامل عنوان می‌کند که هر کدام زودتر متأهل شد و ازدواج کرد او را به عنوان مدیر شرکت به کیش می‌فرستد...!

«مجید واشقانی»، «امید نوری»، «عباس جمشیدی» و «شهرزاد کمال زاده» در فیلم تلویزیونی «مسابقه ازدواج» هنرنمایی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «آخرین سرقت» با بازی «امیرحسین رستمی»، «کیانوش گرامی» و «سیروس کهوری نژاد» داستان فیلم آمده است: سه جوان قصد دزدی از بانک را دارند که ...

 

 *** فیلم سینمایی «دو نفر و نصفی» به کارگردانی «یدالله صمدی»، سه شنبه 6  اسفندماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: زن جوانی که در مهدکودک کار می‌کند، دختر یک ساله‌اش را با بچه‌های مهدکودک به پارک می‌برد. بر اثر غفلت او، کالسکه بچه‌اش «پریسا» در سراشیبی پارک و خیابان و کوچه‌ها به راه می‌افتد و مادر که به دنبال کالسکه است پس از طی کردن مسیری طولانی کالسکه را گم می‌کند. کالسکه رو به روی خانه دو مرد مجرد، که پسر عمو هستند، توقف می‌کند. پسر عموها ابتدا سعی می‌کنند کالسکه را مقابل خانه یکی از همسایه‌ها رها و خود را خلاص کنند، اما موفق نمی‌شوند. کوشش آن دو برای سپردن بچه به دیگران به نتیجه نمی‌رسد و به ناچار او را به خانه خود می‌برند...

«فرامرز قریبیان»، «علیرضا خمسه» و «آتنه فقیه‌نصیری» در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

 

*** فیلم سینمایی «خروس جنگی» و «کیش و مات» سه شنبه و چهارشنبه 6 و 7 اسفند ماه ساعت 15:15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

*** فیلم سینمایی «جرج کنجکاو» دوشنبه 5 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

 

سه شنبه 6 اسفند ماه فیلم سینمایی «تاکسی 5» ساعت 9 و فیلم سینمایی «دو دم» ساعت 13:30 و چهارشنبه 7 اسفند ماه فیلم سینمایی «لاک پشت های نینجا» ساعت 9 و فیلم سینمایی «هواپیماها» چهارشنبه 7 اسفند ماه ساعت13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.*** فیلم های سینمایی «به روح پدرم» و «دیگه چه خبر» سه شنبه و چهارشنبه 6 و 7 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.


*** فیلم سینمایی «گربه چکمه پوش»، دوشنبه 5 اسفند ماه ساعت 19 و انیمیشن سینمایی «عصر یخبندان 1» سه شنبه 6 اسفند ماه ساعت 14؛ «بوبو قهرمان کوچک» سه شنبه 6 اسفند ماه ساعت 19 از شبکه کودک پخش خواهد شد.
فیلم های سینمایی «ریچارد لک لک» و «رودلف گربه سیاه» چهارشنبه 7 اسفند ماه ساعت 14 و 19 نیز از شبکـه کودک پخش خواهد شد.*** فیلم های سینمایی «آن سوی پرچین»، «لوراکس» دوشنبه و سه شنبه 5 و 6 اسفند ماه ساعت 17 از شبکه امید پخش خواهد شد.
چهارشنبه 7 اسفند ماه «روشنایی حقیقی» ساعت 17:45 و «اقبال کودک» ساعت 22:30 روی آنتن شبکه امید خواهد رفت.


*** فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ضربه مغزی»، «پدر خوانده 3»، «دنیای کامل» و «مظنونین همیشگی»، دوشنبه 5 اسفند ماه ساعت  15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی « »، «دو ماجرا برای یک ازدواج»، «زودیاک چینی»، «مظنونین همیشگی»، «کمپانی 1»، «رقصنده با گرگ» و «ضد گلوله» سه شنبه 6 اسفند ماه ساعت 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «ساعت یک نیمه شب»، «ما یک باغ وحش خریدیم»، «ضد گلوله»، «کمپانی 2»، «تسخیر ناپذیران» و «برادران باد» چهارشنبه 7 اسفند ماه ساعت 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

انتهای پیام /ن

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

در روز سه شنبه 12 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز سه شنبه ۱۹ فروردین ۹۹ همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز یک شنبه ۱۷ فروردین ۹۹ همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز چهارشنبه ۲۰ فروردین ۹۹ همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز چهارشنبه 13 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

شبکه های رسانه ملی در شب میلاد مهدی موعود(عج) با سردادن ندای یا صاحب الزمان الغوث و الامان با پخش همزمان دعای فرج(الهی عظم البلاء)راس ساعت ٢١ و مراسم احیای نیمه شعبان را تقدیم عاشقان و منتظران می کنند.

در روز جمعه 15 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز پنج شنبه 14 فروردین 99 همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

در روز شنبه ۱۶ فروردین ۹۹ همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

همزمان با شب میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی علیه السلام، مجموعه تلویزیونی نون خ 2 از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

در روز پنج شنبه ۲۱ فروردین ۹۹ و روز ولادت حضرت ولی عصر همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

معاون سیمای رسانه ملی تاکید کرد : نوروز امسال تلویزیون با بیش از نود درصد بیننده ، بیشترین مخاطب را طی یک دهه گذشته داشته است.

مسابقه هیجان انگیز «برخط شو-شهربازی» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی و کارگردانی امیراصانلو بازی «اسم فامیل» نوستالژی دهه شصتی‌ها را با تکنولوژی نسل جدید تلفیق کرده است.

در روز جمعه ۲۲ فروردین ۹۹ همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

شبکه یک سیما به مناسبت نیمه شعبان فیلم سینمایی زندانی‌ها را بجای نون خ پخش می کند.

 

نگاهی جدی به مهارت ها فصل جدید برنامه «راهش اینه» از پنجشنبه 26 دی ماه، از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

برنامه «انتخاب یازدهم» با موضوع بررسی دقیق عملکرد و اختیارات مجلس شورای اسلامی از شبکه پنج سیما هر پنج شنبه ساعت21:30 پخش می شود.

«چرخ» در هفتاد‌وششمین قسمت فصل ششم، ساعت 19 امروز، سه‌شنبه 24 دی، موضوع افکارسنجی در شبکه‌های اجتماعی را بررسی خواهد کرد.

فصل جدید مستند مسابقه پرطرفدار «خانه ما» که چند هفته ای است فصل هشتم آن روی آنتن است، در بوشهر ساخته می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران طی پیامی از معاون سیما بابت پوشش مراسم باشکوه یوم الله 9 دی قدردانی کرد.

مدیرعامل موسسه خیریه متوسلین به امام رضا(ع) از عملکرد رسانه ملی در پوشش خبری برگزاری نخستین جشنواره ملی هنری «همام» قدردانی کرد.

 

با تکمیل مراحل پس تولید سریال نون خ ۲ ، این سریال طنز از جمعه ۲۲ هرشب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک می رود . 

در روز جمعه ۲۲ فروردین ۹۹ همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

جدول شماره ۴۱مدرسه تلویزیونی روز پنج شنبه ۲۱ فروردین اعلام شد.

امشب ساعت ٢١ شبکه های سیما، یک همدلی بزرگ را ثبت کردند.

شبکه یک سیما به مناسبت نیمه شعبان فیلم سینمایی زندانی‌ها را بجای نون خ پخش می کند.

ویژه برنامه «سلام» به مناسبت نیمه شعبان، امشب بیستم فروردین از شبکه افق پخش می‌شود.

 بیست و هفتمین مراسم سالگرد شهید آوینی شهید اهل‌قلم ، امسال از قاب تلویزیون و با عنوان «میراث مرتضی» برگزار می شود.

مستند «عشق یعنی ... » به مناسبت سالگرد شهادت شهید علی صیاد شیرازی امروز چهارشنبه 20 فروردین ماه ساعت 22:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود. 

در روز پنج شنبه ۲۱ فروردین ۹۹ و روز ولادت حضرت ولی عصر همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.

رئیس فرهنگستان علوم اسلامی در برنامه «عصر» شبکه افق گفت: احتمال طبیعی بودن ویروس کووید19 کم و دست‌ساز بودنش توسط بشر بالاست، زیرا این احتمال با نوع کارکرد این ویروس که مردم را از عرصه دنیای حقیقی به عرصه دنیای مجازی سوق می‌دهد قوی‌تر می‌شود.

مجموعه مستند «دریبل» با موضوع افشای پشت پرده‌های فوتبال و رابطه سیاست، جامعه و اقتصاد در فوتبال از شبکه سه سیما روی آنتن خواهد رفت.

مجموعه برنامه تلویزیونی «میراث مرتضی» با محوریت برنامه روایت فتح و به مناسبت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی، از شبکه افق پخش خواهد شد.

فاطمه زمان، دکتر کتایون برجیس و سمیه سادات موسوی ، جمعه 22 فروردین ماه ( 10 آوریل 2020 ) در خانه مهر همراه شما هستند .

بحران‌های آخرالزمانی و نیاز به ظهور منجی موعود سوژه «راز» شبکه چهار شد.

وجیح اله چشمه سری و مریم فرضی، جمعه 22 فروردین ماه ( 10 آوریل 2020 ) ، میهمانان روز خوش می باشند .

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد