امروز سه شنبه  6 اسفند 1398
تعداد بازدید : 3434 - تاریخ خبر : 1397/11/21 - 11:44
کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی

کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ کاندیداهای بخش های تیتراژ برگزیده، برنامه های پرمخاطب، سریال منتخب، بازیگران مرد و زن، برنامه های شاخص مجریان خانم و آقای، انتخاب مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند.

 

منتخب بخش تیتراژ پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش تیتراژ برگزیده

کد

1         

شبکه یک

«صبح بخیر ایران» گروه رستاک ـ تیتراژ اول

952#*3*

2         

«فرمول یک» محسن ابراهیم زاده- تیتراژ اول

953#*3*

3         

شبکه دو

 

«پدر» علیرضا قربانی

 

954#*3*

4         

«سایه بان» محسن چاووشی

 

955#*3*

5         

شبکه سه

«بهار نارنج» گروه خوانندگان  محمد علیزاده، مهدی یراحی، رضا صادقی، سعید شهروز، پیام عزیزی، سامان جلیلی، مرتضی پاشایی، محمدرضا هدایتی

956#*3*

6          

سریال «دلدادگان» محمد اصفهانی

957#*3*

7         

شبکه چهار

«اینجا» اشکان کمانگری

959#*3*

8         

شبکه پنج

 

«در جستجوی آرامش» محمد معتمدی

960#*3*

9         

«جشن رمضان»حجت اشرف زاده

961#*3*

10     

شبکه آموزش

«صبحی دیگر»  بهنام صفوی

962#*3*

11     

شبکه امید

«به توان خدا» محمد بحرینی

964#*3*

12     

«بازی خور» محمد قهرمانی فرجاد ـ نیما احسانی

965#*3*

13     

شبکه ورزش

«نوروز فوتبالی» فریدون آسرایی

963#*3*

14     

شبکه قرآن

 

«نوگلان قرآنی» مهدی اکبری ـ سمانه محمدی نیا  (صداپیشه عروسک)

968#*3*

15     

مستند «حدیث بندگی» )موسیقی و آواز عبدالله ساور علیا)

969#*3*

16      

شبکه نسیم

«دورهمی» مهران مدیری

966#*3*

17     

«شبی با عبدی» حجت اشرف زاده

967#*3*

18     

شبکه کودک

کانال نهال

«سر سفره خدا» محمد مهدی حیدری

970#*3*

19     

کانال پویا

«پهلوانان» ارسام اوجاقلو ـ دیانا فیروزان ـ رومینا کریمانه

971#*3*

 

 

منتخب بخش برنامه های پرمخاطب پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش برنامه های پرمخاطب

 کد

1         

شبکه یک

«دستپخت»

935#*3*

2         

شبکه دو

 

«محله گل و بلبل»

 

932#*3*

3         

شبکه سه

«حالا خورشید»

933#*3*

4         

«سمت خدا»

934#*3*

5         

شبکه چهار

«شوکران»

937#*3*

6          

شبکه پنج

«به خانه بر می گردیم»

936#*3*

7         

شبکه آموزش

«دکتر سلام»

938#*3*

8         

شبکه سلامت

«حال خوب»

939#*3*

9         

شبکه امید

مسابقه «نبرد ربات ها»

941#*3*

10     

شبکه ورزش

«فوتبال 120»

940#*3*

11     

شبکه قرآن

«طرح ملی بشارت 1452»

944#*3*

12     

شبکه نسیم

«کودک شو»

942#*3*

13     

شبکه افق

«جهان آرا»

943#*3*

14     

شبکه جام جم

«خانه مهر»

945#*3*

15     

کانال نهال

«مَل مَل»

946#*3*

16      

کانال پویا

«آفتابگردان»

947#*3*

 

 

منتخب بخش نمایش پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

عنوان سریال منتخب

کد

1         

شبکه یک

«پایتخت 5»

888#*3*

2         

«محکومین»

899#*3*

3         

«پرواز در ارتفاع صفر»

902#*3*

4         

«رنج پنهان»

903#*3*

5         

شبکه دو

«پدر»

893#*3*

6          

«سایه بان»

895#*3*

7         

«بی قرار»

904#*3*

8         

«بچه مهندس»

894#*3*

9         

شبکه سه

«بانوی عمارت»

890#*3*

10     

«آنام»

892#*3*

11     

«دلدادگان»

891#*3*

12     

«لیسانسه ها2»

889#*3*

13     

شبکه پنج

«هیات مدیره»

896#*3*

14     

«زندگی از نو»

898#*3*

15     

«سارق روح»

897#*3*

16      

شبکه نسیم

«افسانه هزارپایان»

901#*3*

 

 

بازیگران منتخب بخش نمایش پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بازیگری

کد

1         

شبکه یک

بهرام افشاری «پایتخت5»

801#*3*

2         

حسین محجوب «محکومین

802#*3*

3         

علی عمرانی«پرواز در ارتفاع صفر

803#*3*

4         

بهنام تشکر «رنج پنهان»

804#*3*

5         

ریما رامین فر «پایتخت5»

819#*3*

6          

لیلا زارع «محکومین»

820#*3*

7         

سوگل خلیق «پرواز در ارتفاع صفر»

821#*3*

8         

سمیرا حسینی «رنج پنهان»

822#*3*

9         

شبکه دو

مهدی سلطانی «پدر»

805#*3*

10     

مجتبی پیرزاده «سایه بان»

806#*3*

11     

محمدرضا شریفی نیا «بی قرار»

815#*3*

12     

پرویز پورحسینی «بچه مهندس»

807#*3*

13     

ابراهیم شفیعی «محله گل و بلبل»

808#*3*

14     

لعیا زنگنه «پدر»

823#*3*

15     

هستی مهدوی فر «سایه بان»

824#*3*

16      

لاله اسکندری «بی قرار»

836#*3*

17     

ساناز سعیدی  «بچه مهندس»

825#*3*

18     

بهنوش بختیاری «محله گل و بلبل»

826#*3*

19     

شبکه سه

حسام منظور «بانوی عمارت»

809#*3*

20     

عبدالرضا اکبری «آنام»

810#*3*

21     

آرش مجیدی «دلدادگان»

811#*3*

22     

امیر کاظمی «لیسانسه ها»

813#*3*

23     

پانته آ پناهی ها «بانوی عمارت»

827#*3*

24     

مریم مومن «بانوی عمارت»

828#*3*

25     

گلچهره سجادیه «آنام»

829#*3*

26      

مهرانه مهین ترابی «دلدادگان»

830#*3*

27     

رویا میرعلمی «لیسانسه ها»

831#*3*

28     

شبکه پنج

امیرضا دلاوری «هیات مدیره»

814#*3*

29     

خیام وقارکاشانی «زندگی از نو»

816#*3*

30     

دانیال حکیمی «سارق روح»

817#*3*

31     

حدیث میرامینی «هیات مدیره»

832#*3*

32     

حدیث نیکرو «زندگی از نو»

833#*3*

33     

متین ستوده «سارق روح»

834#*3*

34     

شبکه نسیم

رضا توکلی «افسانه هزارپایان»

818#*3*

35     

نسرین مقانلو «افسانه هزارپایان»

835#*3*

 

 

منتخب بخش برنامه های شاخص پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش برنامه های شاخص

کد

1         

شبکه یک

«ایرانگرد»

919#*3*

2         

شبکه دو

«کلاه قرمزی»

917#*3*

3         

شبکه سه

«نود»

911#*3*

4         

«ماه عسل»

912#*3*

5         

«برنده باش»

913#*3*

6          

شبکه پنج

«پنج ستاره»

916#*3*

7         

شبکه آموزش

«قند پهلو»

921#*3*

8         

شبکه ورزش

«ویدئو چک»

918#*3*

9         

شبکه قرآن

مسابقه «اسراء»

920#*3*

10     

شبکه نسیم

«خندوانه»

914#*3*

11     

«دورهمی»

915#*3*

 

 

منتخب بخش مجریان خانم پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش مجریان خانم برگزیده

کد

1         

شبکه یک

مبینا نصیری «صبح بخیر ایران»

865#*3*

2         

فرشته ایزدی «سیمای خانواده»

866#*3*

3         

شبکه دو

ژیلا صادقی «نگی که نگفتی»

867#*3*

4         

ثریا بناکار «کام شیرین»

868#*3*

5         

شبکه سه

مژده لواسانی «کاملاً دخترونه»

869#*3*

6          

شبکه چهار

اعظم کریمی «طلوع»

870#*3*

7

 

شبکه پنج

 

 

 

 

 

آزاده آل ایوب «رنگین کمان»

871#*3*

8        

ملیحه بسطامی «با ما اینجا»

872#*3*

9        

صبا راد «به خانه برمی گردیم»

 884#*3*

10        

شبکه آموزش

نعیمه خزایی « فرصت برابر»

883#*3*

11    

کیانا فرهی «دکتر سلام»

873#*3*

12    

شبکه امید

ساناز احسانی «پرانتز باز» و «قاب امید»

874#*3*

13    

آلا خامه یار «چاپارخانه» و «قاب امید»

875#*3*

14    

شبکه قرآن

مونا انصاری فر «روزی بهتر»

876#*3*

15    

الهام غفاری «مسابقه بشارت 1452»

877#*3*

16    

شبکه نسیم

الهه پرسون «چهل تیکه»

878#*3*

17     

شبکه کودک

کانال نهال

زهره وکیلی «خوشمزه»

879#*3*

18    

کانال نهال

فاطمه امینی «مل مل»

880#*3*

19    

شبکه جام جم

رویا سادات حسینی «خانه مهر»

881#*3*

20    

ملیکا زارعی «کودکانه»

882#*3*

 

 

منتخب بخش مجریان آقا پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش مجریان آقا برگزیده

کد

1         

شبکه یک

کیا داوود اسفندیاری «حرف حساب»

848#*3*

2         

اقبال واحدی «سفرنامه صبا»

849#*3*

3         

شبکه دو

محمد سلوکی «شب گشت»

845#*3*

4

 

شبکه سه

 

 

 

 

 

رضا رشیدپور «حالا خورشید»

842#*3*

5

احسان علیخانی «ماه عسل»

843#*3*

6        

نجم الدین شریعتی «سمت خدا»

886#*3*

7       

شبکه چهار

دکتر مالک شجاعی «گستره شریعت»

851#*3*

8        

پیام فضلی نژاد« شوکران»

852#*3*


شبکه پنج

 

 

  

مجید یراقبافان «تا نیایش»

853#*3*

10

محمد دلاوری «تهران 20»

854#*3*

11 قاسم بی نیاز «به خانه بر می گردیم»  

885#*3*

12    

شبکه آموزش

نیما کرمی «صبحی دیگر»

846#*3*

13    

سیاوش صفاریان پور «موتور جستجو»

855#*3*

14    

شبکه امید

علیرضا خنجری «بازی ویزیون»

856#*3*

15    

نیما دلاوری «راز جزیره»

857#*3*

16    

شبکه ورزش

عبداله روا «ویدئو چک»

847#*3*

17    

مهدی توتونچی «شب های فوتبالی»

858#*3*

18     

شبکه قرآن

سید وحید مرتضوی مسابقه تلویزیونی «اسراء»

859#*3*

19    

مهدی اکبر «نوگلان قرآنی»

860#*3*

20    

شبکه نسیم

رامبد جوان «خندوانه»

841#*3*

21    

مهران مدیری «دورهمی»

844#*3*

22    

شبکه کودک

کانال نهال

احسان مهدی «سر سفره خدا»

861#*3*

23    

کانال نهال

حامد مدرس «سر سفره خدا»

975#*3*

24    

کانال پویا

محمد حسین مقدسیان «آفتابگردان»

862#*3*

25    

شبکه جام جم

دکتر محمد نظری «خانه مهر»

863#*3*

26    

علی سلیمانی «باهمستان»

864#*3*

 

 انتهای پیام/ن

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

شبکه های سیما پس از اعلام قطعی ویروس کرونا به کشورمان ، با دعوت از متخصصان و کارشناسان ، راه های پیشگیری و مقابله با این بیماری را  اطلاع رسانی کرده اند.

برنامه تلویزیونی «بازگشت» در مورد انحرافات مدعیان مهدویت، یکشنبه 27 بهمن از شبکه افق پخش می شود.

بازی "اتلتیکو مادرید-لیورپول "، سه شنبه 29 بهمن از ساعت 23:30 به صورت مستقیم روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد.

مسابقه " شارجه امارات- پرسپولیس ایران" سه شنبه 29 بهمن ساعت 19 و 5 دقیقه به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شود .

رییس روابط عمومی وزارت بهداشت از قطعی شدن ابتلای ٥ نفر به ویروس کرونا که دو نفرشان در قم فوت کردند خبر داد.

در اولین روزهای اسفند ماه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید.

دوربین های شبکه های سیما با استقرار در 17 حوزه رای گیری در تهران و همچنین مراکز استان ها، حضور گسترده مردم در این حماسه جاودانه را منعکس می کنند.

معاون سیما از تولید حدود 2000 قسمت برنامه انتخاباتی و با پخش حدود 600 ساعت از شبکه های تلویزیون خبر داد.

سری جدید مسابقه «پنج ستاره» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی محمد قنبری پنج شنبه اول اسفندماه ساعت 21 پخش می شود.

مجموعه‌ داستانی «روزگار» به تهیه‌کنندگی سید مازیار ‌هاشمی، مهدی صفی‌‌یاری و با کارگردانی سیامک صرافت و سهیل سلیمى از امشب ساعت ٢٠:٤٥ هر شب از شبکه سه سیما پخش مى شود.

محمد احسانی مدیر شبکه «نسیم» اعلام کرد در کنار دو برنامه «دورهمی» و «خندوانه»، سری جدید مسابقه «کودک شو» هم از ویژه‌برنامه‌های این شبکه در ایام نوروز ۹۹ خواهد بود.

معاون سیما امروز اول اسفند در آستانه انتخابات مجلس از آمادگی کامل این معاونت برای ارائه آخرین اخبار و پوشش کامل این رویداد ملی خبر داد.

عوامل برنامه «دست فرمون» بعد از حضور در واحد ارتباط با مخاطبان رسانه ملی(162) در نشست خبری این برنامه با حضور خبرنگاران شرکت کردند.

همزمان با شیوع بیماری کرونا در جهان و سرایت آن در ایران، شبکه یک سیما در برنامه های مختلف و با دعوت از مسئولان ذیربط، پزشکان و کارشناسان امور، اقدام به اطلاع رسانی برای پیشگیری از این بیماری کرده است.

مدیر شبکه یک سیما گفت: قسمت اول مجموعه تلویزیونی «پایتخت6» به کارگردانی سیروس مقدم، اول فروردین سال 99 پخش می‌شود.

 

نگاهی جدی به مهارت ها فصل جدید برنامه «راهش اینه» از پنجشنبه 26 دی ماه، از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

برنامه «انتخاب یازدهم» با موضوع بررسی دقیق عملکرد و اختیارات مجلس شورای اسلامی از شبکه پنج سیما هر پنج شنبه ساعت21:30 پخش می شود.

«چرخ» در هفتاد‌وششمین قسمت فصل ششم، ساعت 19 امروز، سه‌شنبه 24 دی، موضوع افکارسنجی در شبکه‌های اجتماعی را بررسی خواهد کرد.

فصل جدید مستند مسابقه پرطرفدار «خانه ما» که چند هفته ای است فصل هشتم آن روی آنتن است، در بوشهر ساخته می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران طی پیامی از معاون سیما بابت پوشش مراسم باشکوه یوم الله 9 دی قدردانی کرد.

مدیرعامل موسسه خیریه متوسلین به امام رضا(ع) از عملکرد رسانه ملی در پوشش خبری برگزاری نخستین جشنواره ملی هنری «همام» قدردانی کرد.

 

واحد تامین برنامه شبکه پنج سیما، با توجه به تعطیلی مدارس در پی شیوع بیماری کرونا ویروس، با هدف سرگرمی و ایجاد نشاط در خانواده ها هر روز یک فیلم سینمایی و انیمیشن برای مخاطبان خود پخش خواهد کرد.

در این هفته چندین فیلم‌ سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن از شبکه‌های سیما پخش می شود.

برنامه «صبح بخیرایران» احتمال ابتلا به  بیماری کرونا را از نظر روانشناسی بررسی می کند.

آخرین برنامه از مسابقه «دستپخت» با رقابت سرآشپزان آقا از شبکه یک پخش می شود.

میان برنامه «بعضی از آدم‌ها» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی نوید جمالی، هر شب ساعت 23:40 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

برنامه جشنواره کارآفرینی امروز میزبان "امیر قدیمی"، تولید کننده لوسترهای پرنور است.

مجله تلویزیونی «خانه تو» امروز با موضوع سرمایه‌گذاری در بورس روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

داوران فصل دوم بزرگترین مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» معرفی شدند.

نادر طالب‌زاده در برنامه «بازگشت» شبکه افق گفت: مصاحبه کارشناسان مطرح آمریکایی با رسانه ملی، دولت ایالات متحده را خشمگین کرده است.

برنامه «تهران 20» امشب (دوشنبه، 5 اسفند ماه) با حضور پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

اولین قسمت برنامه «ما ایرانی ها» به تهیه کنندگی حجت عیدی و محمد کریمی دونا دوشنبه 5 اسفندماه ساعت 22 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

چهارمین قسمت مستند «کارون شریان تمدن» درباره ویژگی های رود کارون و تمدن های شکل گرفته در کناره آن، دوشنبه 6 اسفند روی آنتن شبکه افق می رود.

نودوسومین قسمت فصل ششم «چرخ» ساعت 19 امروز، دوشنبه 5 اسفند، با بررسی موضوع انتگرال و حذف آن از مباحث درسی، ازشبکه‌ی چهار پخش خواهد شد.

مستند «ناجی کرونر» با موضوع فعالیت های دانش بنیان در حوزه محصولات پزشکی، دوشنبه این هفته روی آنتن شبکه افق می رود.

برنامه «طبیب» شبکه سوم سیما امروز در برنامه خود همچون روز گذشته به طور ویژه به بحث های مراقبتی و بهداشتی برای کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا اختصاص داشت.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد