امروز چهارشنبه  30 مهر 1399
تعداد بازدید : 3858 - تاریخ خبر : 1397/11/21 - 11:44
کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی

کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ کاندیداهای بخش های تیتراژ برگزیده، برنامه های پرمخاطب، سریال منتخب، بازیگران مرد و زن، برنامه های شاخص مجریان خانم و آقای، انتخاب مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند.

 

منتخب بخش تیتراژ پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش تیتراژ برگزیده

کد

1         

شبکه یک

«صبح بخیر ایران» گروه رستاک ـ تیتراژ اول

952#*3*

2         

«فرمول یک» محسن ابراهیم زاده- تیتراژ اول

953#*3*

3         

شبکه دو

 

«پدر» علیرضا قربانی

 

954#*3*

4         

«سایه بان» محسن چاووشی

 

955#*3*

5         

شبکه سه

«بهار نارنج» گروه خوانندگان  محمد علیزاده، مهدی یراحی، رضا صادقی، سعید شهروز، پیام عزیزی، سامان جلیلی، مرتضی پاشایی، محمدرضا هدایتی

956#*3*

6          

سریال «دلدادگان» محمد اصفهانی

957#*3*

7         

شبکه چهار

«اینجا» اشکان کمانگری

959#*3*

8         

شبکه پنج

 

«در جستجوی آرامش» محمد معتمدی

960#*3*

9         

«جشن رمضان»حجت اشرف زاده

961#*3*

10     

شبکه آموزش

«صبحی دیگر»  بهنام صفوی

962#*3*

11     

شبکه امید

«به توان خدا» محمد بحرینی

964#*3*

12     

«بازی خور» محمد قهرمانی فرجاد ـ نیما احسانی

965#*3*

13     

شبکه ورزش

«نوروز فوتبالی» فریدون آسرایی

963#*3*

14     

شبکه قرآن

 

«نوگلان قرآنی» مهدی اکبری ـ سمانه محمدی نیا  (صداپیشه عروسک)

968#*3*

15     

مستند «حدیث بندگی» )موسیقی و آواز عبدالله ساور علیا)

969#*3*

16      

شبکه نسیم

«دورهمی» مهران مدیری

966#*3*

17     

«شبی با عبدی» حجت اشرف زاده

967#*3*

18     

شبکه کودک

کانال نهال

«سر سفره خدا» محمد مهدی حیدری

970#*3*

19     

کانال پویا

«پهلوانان» ارسام اوجاقلو ـ دیانا فیروزان ـ رومینا کریمانه

971#*3*

 

 

منتخب بخش برنامه های پرمخاطب پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش برنامه های پرمخاطب

 کد

1         

شبکه یک

«دستپخت»

935#*3*

2         

شبکه دو

 

«محله گل و بلبل»

 

932#*3*

3         

شبکه سه

«حالا خورشید»

933#*3*

4         

«سمت خدا»

934#*3*

5         

شبکه چهار

«شوکران»

937#*3*

6          

شبکه پنج

«به خانه بر می گردیم»

936#*3*

7         

شبکه آموزش

«دکتر سلام»

938#*3*

8         

شبکه سلامت

«حال خوب»

939#*3*

9         

شبکه امید

مسابقه «نبرد ربات ها»

941#*3*

10     

شبکه ورزش

«فوتبال 120»

940#*3*

11     

شبکه قرآن

«طرح ملی بشارت 1452»

944#*3*

12     

شبکه نسیم

«کودک شو»

942#*3*

13     

شبکه افق

«جهان آرا»

943#*3*

14     

شبکه جام جم

«خانه مهر»

945#*3*

15     

کانال نهال

«مَل مَل»

946#*3*

16      

کانال پویا

«آفتابگردان»

947#*3*

 

 

منتخب بخش نمایش پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

عنوان سریال منتخب

کد

1         

شبکه یک

«پایتخت 5»

888#*3*

2         

«محکومین»

899#*3*

3         

«پرواز در ارتفاع صفر»

902#*3*

4         

«رنج پنهان»

903#*3*

5         

شبکه دو

«پدر»

893#*3*

6          

«سایه بان»

895#*3*

7         

«بی قرار»

904#*3*

8         

«بچه مهندس»

894#*3*

9         

شبکه سه

«بانوی عمارت»

890#*3*

10     

«آنام»

892#*3*

11     

«دلدادگان»

891#*3*

12     

«لیسانسه ها2»

889#*3*

13     

شبکه پنج

«هیات مدیره»

896#*3*

14     

«زندگی از نو»

898#*3*

15     

«سارق روح»

897#*3*

16      

شبکه نسیم

«افسانه هزارپایان»

901#*3*

 

 

بازیگران منتخب بخش نمایش پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بازیگری

کد

1         

شبکه یک

بهرام افشاری «پایتخت5»

801#*3*

2         

حسین محجوب «محکومین

802#*3*

3         

علی عمرانی«پرواز در ارتفاع صفر

803#*3*

4         

بهنام تشکر «رنج پنهان»

804#*3*

5         

ریما رامین فر «پایتخت5»

819#*3*

6          

لیلا زارع «محکومین»

820#*3*

7         

سوگل خلیق «پرواز در ارتفاع صفر»

821#*3*

8         

سمیرا حسینی «رنج پنهان»

822#*3*

9         

شبکه دو

مهدی سلطانی «پدر»

805#*3*

10     

مجتبی پیرزاده «سایه بان»

806#*3*

11     

محمدرضا شریفی نیا «بی قرار»

815#*3*

12     

پرویز پورحسینی «بچه مهندس»

807#*3*

13     

ابراهیم شفیعی «محله گل و بلبل»

808#*3*

14     

لعیا زنگنه «پدر»

823#*3*

15     

هستی مهدوی فر «سایه بان»

824#*3*

16      

لاله اسکندری «بی قرار»

836#*3*

17     

ساناز سعیدی  «بچه مهندس»

825#*3*

18     

بهنوش بختیاری «محله گل و بلبل»

826#*3*

19     

شبکه سه

حسام منظور «بانوی عمارت»

809#*3*

20     

عبدالرضا اکبری «آنام»

810#*3*

21     

آرش مجیدی «دلدادگان»

811#*3*

22     

امیر کاظمی «لیسانسه ها»

813#*3*

23     

پانته آ پناهی ها «بانوی عمارت»

827#*3*

24     

مریم مومن «بانوی عمارت»

828#*3*

25     

گلچهره سجادیه «آنام»

829#*3*

26      

مهرانه مهین ترابی «دلدادگان»

830#*3*

27     

رویا میرعلمی «لیسانسه ها»

831#*3*

28     

شبکه پنج

امیرضا دلاوری «هیات مدیره»

814#*3*

29     

خیام وقارکاشانی «زندگی از نو»

816#*3*

30     

دانیال حکیمی «سارق روح»

817#*3*

31     

حدیث میرامینی «هیات مدیره»

832#*3*

32     

حدیث نیکرو «زندگی از نو»

833#*3*

33     

متین ستوده «سارق روح»

834#*3*

34     

شبکه نسیم

رضا توکلی «افسانه هزارپایان»

818#*3*

35     

نسرین مقانلو «افسانه هزارپایان»

835#*3*

 

 

منتخب بخش برنامه های شاخص پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش برنامه های شاخص

کد

1         

شبکه یک

«ایرانگرد»

919#*3*

2         

شبکه دو

«کلاه قرمزی»

917#*3*

3         

شبکه سه

«نود»

911#*3*

4         

«ماه عسل»

912#*3*

5         

«برنده باش»

913#*3*

6          

شبکه پنج

«پنج ستاره»

916#*3*

7         

شبکه آموزش

«قند پهلو»

921#*3*

8         

شبکه ورزش

«ویدئو چک»

918#*3*

9         

شبکه قرآن

مسابقه «اسراء»

920#*3*

10     

شبکه نسیم

«خندوانه»

914#*3*

11     

«دورهمی»

915#*3*

 

 

منتخب بخش مجریان خانم پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش مجریان خانم برگزیده

کد

1         

شبکه یک

مبینا نصیری «صبح بخیر ایران»

865#*3*

2         

فرشته ایزدی «سیمای خانواده»

866#*3*

3         

شبکه دو

ژیلا صادقی «نگی که نگفتی»

867#*3*

4         

ثریا بناکار «کام شیرین»

868#*3*

5         

شبکه سه

مژده لواسانی «کاملاً دخترونه»

869#*3*

6          

شبکه چهار

اعظم کریمی «طلوع»

870#*3*

7

 

شبکه پنج

 

 

 

 

 

آزاده آل ایوب «رنگین کمان»

871#*3*

8        

ملیحه بسطامی «با ما اینجا»

872#*3*

9        

صبا راد «به خانه برمی گردیم»

 884#*3*

10        

شبکه آموزش

نعیمه خزایی « فرصت برابر»

883#*3*

11    

کیانا فرهی «دکتر سلام»

873#*3*

12    

شبکه امید

ساناز احسانی «پرانتز باز» و «قاب امید»

874#*3*

13    

آلا خامه یار «چاپارخانه» و «قاب امید»

875#*3*

14    

شبکه قرآن

مونا انصاری فر «روزی بهتر»

876#*3*

15    

الهام غفاری «مسابقه بشارت 1452»

877#*3*

16    

شبکه نسیم

الهه پرسون «چهل تیکه»

878#*3*

17     

شبکه کودک

کانال نهال

زهره وکیلی «خوشمزه»

879#*3*

18    

کانال نهال

فاطمه امینی «مل مل»

880#*3*

19    

شبکه جام جم

رویا سادات حسینی «خانه مهر»

881#*3*

20    

ملیکا زارعی «کودکانه»

882#*3*

 

 

منتخب بخش مجریان آقا پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش مجریان آقا برگزیده

کد

1         

شبکه یک

کیا داوود اسفندیاری «حرف حساب»

848#*3*

2         

اقبال واحدی «سفرنامه صبا»

849#*3*

3         

شبکه دو

محمد سلوکی «شب گشت»

845#*3*

4

 

شبکه سه

 

 

 

 

 

رضا رشیدپور «حالا خورشید»

842#*3*

5

احسان علیخانی «ماه عسل»

843#*3*

6        

نجم الدین شریعتی «سمت خدا»

886#*3*

7       

شبکه چهار

دکتر مالک شجاعی «گستره شریعت»

851#*3*

8        

پیام فضلی نژاد« شوکران»

852#*3*


شبکه پنج

 

 

  

مجید یراقبافان «تا نیایش»

853#*3*

10

محمد دلاوری «تهران 20»

854#*3*

11 قاسم بی نیاز «به خانه بر می گردیم»  

885#*3*

12    

شبکه آموزش

نیما کرمی «صبحی دیگر»

846#*3*

13    

سیاوش صفاریان پور «موتور جستجو»

855#*3*

14    

شبکه امید

علیرضا خنجری «بازی ویزیون»

856#*3*

15    

نیما دلاوری «راز جزیره»

857#*3*

16    

شبکه ورزش

عبداله روا «ویدئو چک»

847#*3*

17    

مهدی توتونچی «شب های فوتبالی»

858#*3*

18     

شبکه قرآن

سید وحید مرتضوی مسابقه تلویزیونی «اسراء»

859#*3*

19    

مهدی اکبر «نوگلان قرآنی»

860#*3*

20    

شبکه نسیم

رامبد جوان «خندوانه»

841#*3*

21    

مهران مدیری «دورهمی»

844#*3*

22    

شبکه کودک

کانال نهال

احسان مهدی «سر سفره خدا»

861#*3*

23    

کانال نهال

حامد مدرس «سر سفره خدا»

975#*3*

24    

کانال پویا

محمد حسین مقدسیان «آفتابگردان»

862#*3*

25    

شبکه جام جم

دکتر محمد نظری «خانه مهر»

863#*3*

26    

علی سلیمانی «باهمستان»

864#*3*

 

 انتهای پیام/ن

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

جمعی از هنرمندان با انتشار پیام تبریک از انتصاب دکتر حمید شاه آبادی به عنوان معاون سیما استقبال کردند.

سومین فصل سریال تلویزیونی «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان ساخته شده است.

تلویزیون در روزهای پایانی ماه صفر که مصادف با رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله، شهادت امام حسن مجبتی علیه السلام و امام رضا علیه السلام است،‌ برنامه‌های مختلفی را آماده کرده و پخش می کند.

معاون سیما در روز ۲۸ صفر از پخش شبکه های تلویزیون بازدید و با همکاران گفتگو کرد.

دکتر حمید شاه آبادی معاون سیما در پیامی درگذشت علیرضا فتحی پور، از مدیران و مجریان پرتلاش و متعهد صداوسیما و از چهره های قرآنی را تسلیت گفت.

خطبا و سخنرانان برجسته در بیانیه ای از انتخاب حمید شاه آبادی به عنوان معاونت سیمای جمهوری اسلامی حمایت کردند.

بیش از 50 فیلم سینمایی و تلویزیونی در روزهای پایانی ماه صفر از شبکه های سیما پخش می شود.

شبکه سلامت در روز جهانی نابینایان (عصای سفید) ویژه برنامه هایی را پخش می کند.

 

دکتر حمید شاه آبادی معاون سیما در پیامی درگذشت استاد اکبر عالمی، مدیر اسبق لابراتور صدا و سیما و مجری کارشناس برنامه های تلویزیون را تسلیت گفت.

همزمان با آغاز ماه ربیع الاول؛ شبکه پنج سیما برنامه های جدید «شهران»، «هوای تهران»، مسابقه «راهی شو» و مجموعه طنز «چای نت» را روی آنتن می برد.

تهیه کننده «بمب» از جزئیات این مسابقه تلویزیونی جدید با اجرای رضا رشیدپور که از ابتدای ماه آبان روی آنتن شبکه سه می رود خبر داد. 

هویت بصری جدید شبکه قرآن و معارف سیما روز نهم ربیع الاول، همزمان با آغاز امامت حجت بن الحسن العسکری (عج الله تعالی فرجه الشریف) افتتاح و به لحاظ گرافیکی تغییرات جدّی در شبکه انجام خواهد شد.

چندین فیلم جدید پلیسی تولید شده در مؤسسه فرهنگی هنری ناجی هنر این هفته از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

هفته آینده ۶ فیلم تولیدی ناجی هنر از آنتن شبکه سه سیما پخش می شود.

برنامه تحلیلی «پایش» امشب موج گرانی ها را هدف قرار داده است و با دعوت از رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، پیگیر اقدامات مجلس به نفع مردم برای مقابله با افزایش قیمت ها خواهد بود.

 

شبکه دو سیما امسال همایش شیرخوارگان حسینی را بدون حضور مادران و نوزادان از طریق امواج تلویزیونی از تهران و مشهد پوشش خواهد داد.

در آخرین روزهای مرداد ماه با فیلم‌های سینمایی شبکه های سیما همراه باشید.

برنامه «نقد سینما» شبکه پنج سیما این هفته جمعه ساعت 22 به مناسبت آغاز ماه محرم و ایام سوگواری امام حسین (ع ) به بررسی آثار عاشورایی در سینمایی ایران می پردازد .

سریال «عقیق» در 10 قسمت 40 دقیقه ای به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی از چهارشنبه  29 مرداد ماه، هر شب از ساعت 20:45 روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد.

برنامه گفتگو محور «حس مشترک» در ایام محرم و صفر از شبکه دو سیما روانه آنتن خواهد شد.

 شبکه سلامت برای نکوداشت روز پزشک ویژه برنامه هایی تدارک دیده است.

مرحله نهایی مسابقه قرآنی تلویزیونی «اسرا»، با کشف ۱۸ استعدادقرآنی کشور به پایان رسید .

همزمان با آغاز ماه محرم و برپایی عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، شبکه پنج سیما با برنامه‌های ویژه ی مذهبی، میزبان عزاداران حسینی(ع) می شود.

حال و هوای متفاوت آنتن شبکه نسیم در ایام عزاداری را به تماشا بنشینید.

ویژه برنامه‌های مختلف تلویزیونی و مستند به مناسبت ماه محرم از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

شبکه دو سیما همزمان با ایام سوگواری اباعبدالله حسین (ع) و آغاز ماه محرم ویژه‌برنامه «تکیه‌خانه» را در قالب (MC)و به صورت ترکیبی روانه آنتن می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش در آیین تجلیل از معلمان و عوامل برنامه مدرسه تلویزیونی ایران با بیان اینکه جوامع برای داشتن سر زندگی و پویایی باید توانمندی مواجه با تغییرات را داشته باشند، گفت: در شرایط ویروس کرونا ایران سراسر مدرسه شد.

 آیین تجلیل از معلمان و عوامل برنامه مدرسه تلویزیونی ایران برگزار شد.

شورای معارف سیما در اطلاعیه ای جزئیات برنامه های مختلف حسینیه تلویزیونی ایران را که از تمامی شبکه های تلویزیون در دهه اول محرم پخش می شود، اعلام کرد. 

 

بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی در خصوص برنامه‌های سیما از نگاه مخاطبان، 75.4 درصد از مردم در شهریور امسال بیننده سیما بوده‌اند و شبکه «سه» توانسته با برخورداری از شش برنامه در میان 10 برنامه پربیننده تلویزیون، در صدر دیگر شبکه‌ها از نظر برخورداری از برنامه‌های پربیننده قرار بگیرد.

یک منتقد سینما و تلویزیون گفت: مسابقه «ایرانیش» ظرفیتی به وسعت کل ایران برای جذب مخاطب شکل داده که می تواند از هر نقطه از ایران تماشاگر این مسابقه باشند.

مدیر شبکه مستند سیما در حکمی علیرضا میررفیع را به عنوان مدیر جدید تأمین و پخش این شبکه منصوب کرد.

برنامه تلویزیونی «زوجی نو» به زودی با اجرای باربد بابایی روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در آستانه پخش مجموعه تلویزیونی «صفر بیست و یک» به کارگردانی سید جواد رضویان و سیامک انصاری تیزر این سریال رونمایی و منتشر شد.

مجموعه تلویزیونی «ایلدا» به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی که از 4 مهر روی آنتن شبکه یک سیما رفته است، فردا شب با پخش بیست و پنجمین قسمت به ایستگاه پایانی خواهد رسید.

اقدامات مجلس در جهت توقف کامل اجرای صید ترال موضوعی است که در برنامه امروز «مثبت سلامت» به آن پرداخته خواهد شد.

برنامه «عطر عاشقی» شبکه پنج سیما، جمعه 2 آبان ماه در هفته نیروی انتظامی با موضوع نقش امنیت در زمینه سازی ظهور  از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

طبیعت بکر و زیبای روستای لَزور ( بزرگترین روستای استان تهران) پنج شنبه 1 آبان ماه از قاب «تهرانگرد» تماشایی می شود.

تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» گفت: با ابتلای خانم لاله اسکندری به کرونا تصمیم گرفتیم از همه عوامل تست بگیریم.

حجت الاسلام قرائتی در برنامه این هفته «درس هایی از قرآن» به کارگزاران نظام اسلامی وظایفشان را یادآوری می کند.

در اولین روزهای آبان ماه، پنج شنبه و جمعه 1 و 2 آبان ماه و یک شنبه 4 آبان ماه مصادف با شهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی همراه باشید.

قسمت‌های جدید برنامه تلویزیونی «دوربرگردون» با حضور نادر سلیمانی و دو مهمان ویژه، آخر هفته از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

برنامه «روز خوش» آخر هفته  از آرامش خانواده در زما ن کرونا و آشنایی با مراسم آئینی اقوام ایرانی به مخاطبان شبکه جام جم می گوید.

برنامه «سیمای خانواده» امروز میزبان دکتر احمد رضا سروش، متخصص جراحی تیروئید است که درباره سرطان صحبت می کند.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد