امروز دوشنبه  25 شهريور 1398
تعداد بازدید : 848 - تاریخ خبر : 1397/12/22 - 08:46
برگزیدگان پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم

قطار پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم به ایستگاه آخر رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر است:

 

*** تندیس های بخش نمایش

ایرج محمدی در بخش تهیه کنندگی مجموعه نمایشی «دلدادگان» شبکه سه

احمد معظمی در بخش کارگردانی مجموعه نمایشی «سارق روح» شبکه پنج

احسان جوانمرد در بخش فیلمنامه مجموعه نمایشی «بانوی عمارت» شبکه سه

گلچهره سجادیه در بخش بازیگر برتر زن مجموعه نمایشی «آنام» شبکه سه

حسین محجوب در بخش بازیگر برتر مرد مجموعه نمایشی «محکومین» شبکه یک

محسن چاوشی در بخش دستاورد هنری ویژه ( تیتراژ «سایه بان») شبکه دو

سیروس مقدم و محسن تنابنده در بخش ارائه اثر جریان ساز در جذب مخاطب سریال «پایتخت 5»

حامد عنقا، بهرنگ توفیقی، مهدی سلطانی و لعیا زنگنه در بخش ارائه اثر تاثیرگذار با محوریت خانواده در مجموعه نمایشی «پدر»

یونا تدین، نیوشا علیپور و آریا نرج آبادی (نقش جواد و مومو و رسول) در بخش گروه بازیگران خردسال مجموعه نمایشی «بچه مهندس»

 

 

*** تندیس های بخش مسابقات تلویزیونی

محمد رضا گلزار در بخش اجرای مسابقه «برنده باش» شبکه سه

مصطفی امامی در بخش کارگردانی مسابقه «پنج ستاره» شبکه پنج

ابوذر پورمحمدی و رضانصیری در بخش بهترین مسابقه «کودک شو» شبکه نسیم

 

 

*** تقدیرهای بخش مسابقات تلویزیونی

کیانوش خسروی در بخش نورپردازی مسابقه های «پنج ستاره» و «کودک شو» شبکه های پنج و نسیم

پیمان قانع در بخش دکور مسابقه «کودک شو» شبکه نسیم

سعید ابوطالب در بخش پژوهش مسابقه «دستم را بگیر» شبکه افق

 

*** تندیس های بخش پویا نمایی

سید مسعود صفوی در بخش تهیه کنندگی  مجموعه پویانمایی «نازبالش»

علی احمدی در بخش کارگردانی مجموعه پویانمایی «جوانمردان»

ابوالفضل رازانی در بخش تهیه کنندگی  میان برنامه «بازی کنیم و بخندیم»

 

*** تقدیرهای بخش پویانمایی

حمید سروی، سعید معماریان و وحید نقدی در بخش متحرک سازی مجموعه پویانمایی «تندر، یوز ایرانی»

هدی رحیمیان و اشکان شیرمحمدی در بخش طراحی شخصیت مجموعه پویانمایی «نقاش کوچولو 2 »

رامک امین کاظمی در بخش فضاسازی مجموعه پویانمایی «موزه 2»

آرمین رهبر در بخش موسیقی مجموعه پویانمایی «جوانمردان»

 

*** تندیس های بخش دوبلاژ و آماده سازی

افشین زینوری در بخش مدیر دوبلاژ و صدا پیشگی

مینو غزنوی در بخش صدا پیشگی

سعید شیخ زاده در بخش  مدیر دوبلاژ و صدا پیشگی

 

*** تقدیرهای بخش دوبلاژ و آماده سازی

اکبر منانی در بخش مدیر دوبلاژ و گویندگی مستند

علی همت مومیوند در بخش صداپیشگی

نرگس فولادوند در بخش مدیر دوبلاژ و صداپیشگی

داریوش اسماعیلی در بخش مترجمی

اکبر صالحی در بخش صدابرداری

بهزاد توکلی در بخش صداگذاری و باندسازی

حمید اسماعیل زاده در بخش آماده سازی فیلم

 

*** تندیس های برنامه های ترکیبی

الف) عادل فردوسی پور در بخش تهیه کنندگی برنامه «نود» شبکه سه

جواد فرحانی در بخش تهیه کنندگی برنامه «هزار داستان» شبکه نسیم

سید رامین موسوی ملکی در بخش تهیه کنندگی برنامه «صبحی دیگر» شبکه آموزش

 

ب) احسان علیخانی در بخش اجرای برنامه «ماه عسل» شبکه سه

رضا رشیدپور در بخش اجرای برنامه «حالا خورشید» شبکه سه

محمدجعفر خسروی در بخش اجرای برنامه «زنده باد زندگی» شبکه دو

محمد دلاوری در بخش اجرای برنامه «پایش» شبکه یک

ندا ملکی در بخش اجرای برنامه «آفتاب شرقی» شبکه یک

زینب ابوطالبی در بخش اجرای برنامه «نیمه پنهان ماه» شبکه افق

 

ج) توحید آتش بار در بخش تحقیق و پژوهش برنامه «پایش» شبکه یک

 

د) حمید رضا عطارد در بخش تهیه کنندگی برنامه کودک «سرسفره خدا» کانال نهال

سید مهدی حسینی در بخش تهیه کنندگی برنامه نوجوان «بازی ویزیون» شبکه امید

 

ه) سعید رضایت  (کارگردان) در بخش گروه تولید تلویزیونی «برنامه ماه عسل» شبکه سه

 

و) علی هنرور (تهیه کننده) اهتمام به زبان فارسی در برنامه «صبح بخیر ایران»

 

ز) رامبد جوان و سید علی احمدی در بخش برنامه تاثیرگذار و اجرای امیدآفرین «خندوانه»

 

ح) مهران مدیری و مصطفی احمدی در بخش مجری مولف و برنامه جریان ساز «دورهمی»

 

ط) سید فرشاد حسینی (تهیه کننده) در بخش تلاش مستمر در مناسبت های مهم کشور «صحیفه نور»

 

 

*** تندیس های بخش مستند

داوود سماواتی یار در بخش مجموعه مستند «دست آفریده ها» شبکه دو

هادی نعمت اللهی در بخش مستند تک قسمتی «مارشمیرا» شبکه سه

جواد قارایی در بخش کارگردانی مستند «ایرانگرد» شبکه یک

 

*** تقدیرهای بخش مستند

مهدی منیری حمزه کلایی در بخش پژوهش مستند «پارسین» شبکه مستند

رامین حیدری فاروقی در بخش دستاوردهای هنری مستند «خشت بهشت» شبکه یک

سید حسین موسوی و سعید خانبخش در بخش مستند قابل تقدیر «معجزه انقلاب» شبکه سه

 

*** تندیس های بخش فضای مجازی

محمد طرخانی در بخش سایت شبکه قرآن

سمیه فیروزفر در بخش شبکه های اجتماعی شبکه پویا

گودرز عزیزی (تهیه کننده) در بخش سایت و شبکه های اجتماعی «به خانه برمی گردیم»

 

*** تقدیرهای بخش فضای مجازی

علیرضا فارسیجانی در بخش ای پی جی شبکه سه

عباس حیدری در بخش سایت شبکه افق

مهدی حسنی در بخش فضای مجازی شبکه جام جم

محسن مقصودی در بخش کانال برنامه «ثریا» شبکه یک در فضای مجازی

حسین ذکایی در بخش کانال پرمخاطب سروش برای برنامه «گزارش ورزشی» شبکه سه

 

 

*** تندیس های بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

ایمان گودرزی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی «مستند عزت» شبکه یک

مهدی سموعی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، برنامه گفتگو محور «چهل سیزده» شبکه چهار

مهدی نقویان در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ موشن گرافی «اولین ها» و مستند «در برابر طوفان2» شبکه مستند

 

*** تقدیرهای بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

محمد مظفری در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مستند «دیده شو» شبکه افق

محمد حسن اصنعی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ موشن گرافی «می گفتند نمی توانیم» شبکه سلامت

ابوالفضل صفری در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ برنامه «نسیم دانش» شبکه نسیم

محمد امین همدانی در بخش برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ پویانمایی «بچرخ تا بچرخیم» شبکه کودک

 

*** تندیس های بخش انتخاب مردمی

الهام غفوری (تهیه کننده) در بخش مجموعه نمایشی منتخب از نگاه مردم «پایتخت 5» شبکه یک

مریم مومن در بخش بازیگر منتخب زن از نگاه مردم «بانوی عمارت» شبکه سه

حسام منظور در بخش بازیگر منتخب مرد از نگاه مردم «بانوی عمارت» شبکه سه

عادل فردوسی پور (تهیه کننده) در بخش برنامه منتخب شاخص از نگاه مردم «برنامه نود» شبکه سه

رضا رشیدپور (تهیه کننده) در بخش برنامه  منتخب پر مخاطب از نگاه مردم «حالا خورشید» شبکه سه

در بخش مجری منتخب مرد از نگاه مردم رضا رشیدپور برای برنامه «حالا خورشید» شبکه سه

فاطمه امینی در بخش مجری منتخب زن از نگاه مردم برنامه «مل مل» شبکه پویا

مهران مدیری در بخش تیتراژ منتخب از نگاه مردم برنامه «دورهمی» شبکه نسیم

 

گزارش تصویری مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم

 

انتهای پیام/ن

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

مراسم اولین شب عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، با حضور رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) از شبکه یک پخش می شود.

معاون سیما با اشاره به برنامه های در نوبت پخش امسال از جهش بزرگ تولیدات خبر داد.

 

همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی، برای عزاداران سرور و سالار شهیدان برنامه‌های ویژه‌ای روی آنتن می رود.

شبکه‌های مختلف سیما در تاسوعا و عاشورای حسینی، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی را برای پخش در نظر گرفته‌اند که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به «روز واقعه»، «هیهات»، «عصر روز دهم» و ..... اشاره کرد.

برنامه «این شب ها» امشب میزبان "دکتر منصوری لاریحانی" است که درباره زیبایی های عاشورا صحبت می کند.

شبکه های سیما نماز جماعت ظهر عاشورا در سراسر کشور را پخش خواهند کرد.

در روزهای پایاتی هفته با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی همراه باشید.

سریال «ستایش3 » به کارگردانی سعید سلطانی از جمعه 22 شهریور ماه ،هر شب ساعت 20:45 روانه آنتن شبکه سه سیما می شود .    

مستند «حاج مرزوق» پدر نوحه خوانی سنتی ایران از زبان دوستان و آشنایان از شبکه یک پخش می شود.

مستند «کربلای 57» با رویکرد بررسی ابعاد واقعه تاریخی قیام خونین 17 شهریور از جنبه شهادت و رشادت مردم یکشنبه 17 شهریورماه ساعت 15:20 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

مهرداد عظیمی رئیس مرکز تولید وفنی سیما، در حکمی "سید مهدی ساده" را به سمت مدیر تولید و فنی شبکه پنج سیما منصوب کرد.

مستند پرتره «پیرغلامان عشق» که دو فصل‌ پیشین آن در ایام محرم سال‌های گذشته روانه آنتن شده بود فصل سوم خود را نیز با تمرکز بر آداب و اخلاق نوحه خوانی با حضور پیرغلامان حسینی، بررسی نواها و نجواهای آئینی و آداب کهن عاشورایی در 10 استان جدید روانه آنتن می‌کند.

پیکر مرحوم مهدی علی محمدی صبح امروز در میان دوستان و همکارانش در مسجد بلال صدا و سیما به سمت بهشت زهرا بدرقه شد.

شبکه‌های سیما تلاش کردند به واسطه‌ی پخش زنده مراسم عزاداری عاشورای حسینی در شهرهای مختلف کشور و همچنین پخش زنده اقامه نماز ظهر عاشورا، مناسبتی متفاوت را برای بیننده‌ی تلویزیونی که به هر دلیلی امکان حضور در این مراسم را نداشت، رقم بزنند.

مستند «عارف البکاء» با موضوع عزاداری مردم تفرش از شبکه یک پخش می شود.

 

معاون سیمای رسانه ملی گفت: در حال حاضر 60 سریال در ایستگاه های مختلف تولید داریم که این میزان نسبت به سال 95 هشت  برابر رشد نشان می دهد.

برنامه «کاف گاف» به تهیه کنندگی و کارگردانی آرمین قاسمی برای پخش از این شبکه در مرحله تولید قرار دارد.

جشنوارۀ سینمایی‌های شبکه نهال هرروز ساعت 14 میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد بود.

مجموعه نمایشی «گاندو»  به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی، در ژانر جاسوسی ـ امنیتی تهیه شده است و ماجراهای حیرت انگیز و تکان دهنده ای را روایت می کند.

فصل هفتم مستند مسابقه پرمخاطب «خانه ما» که این بار در شهر ادب و فرهنگ ایران تولید شده است، از پنجشنبه 30 خرداد روی آنتن شبکه نسیم می رود.

افزایش پهنای باند سیگنال ارسالی در Headend، آخرین گام برای HDشدن کامل شبکه نسیم شد.

ویترینی از بهترین فیلم های سینمایی ایران و جهان در جشنواره تابستانی سیما به نمایش در می آید.

ستاد رسانه ای رونق تولید صدا و سیما با رویکردهای تبیینی، آگاهی ‌بخشی، ترویجی، مطالبه‌گری، حمایتی و گفتمان‌سازی موضوع «رونق تولید» تشکیل شده است.

 

نشست خبری مشترک شبکه امید و هیئت فوتبال استان تهران روز چهارشنبه 29 خرداد ساعت 15:30 در محل سالن کنفرانس شبکه امید برگزار شد.

 شبکه نسیم با آغاز فصل تابستان برنامه های مختلفی را روانه آنتن خواهد کرد.

فصل ششم برنامه‌ی تلویزیونی «چرخ» از یکشنبه 9 تیرماه همراه با تغییراتی آغاز خواهد شد.

برنامه «چاپارخانه» با نظارت و برنامه‌ریزی روابط عمومی شبکه امید تهیه می‌شود و تولید آن، گام مهمی در مسیر ارتقای فعالیت‌های این بخش و تعامل بهتر با مخاطبان است.

مرکز پویانمایی صبا برنامه های تولیدی خود را برای نمایش تلویزیونی در فصل تابستان اعلام کرد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما گفت: تهیه کننده برنامه «اختیاریه»، خود بنا به دلایلی از ادامه همکاری انصراف داد.

الهام غفوری در گفتگوی تلفنی با برنامه «سلام صبح بخیر» جزئیات فصل 6 این مجموعه پرمخاطب را اعلام کرد.

 

مدیر شبکه سه سیما برنامه ها و سریال های جدید این شبکه را اعلام کرد.

دیدار های تیم ملی والیبال ایران  در دور دوم مسابقات والیبال مردان آسیا 2019،   26 و 27 شهریور از شبکه سه سیما پخش می شود .

مستند «حکایت دل» این هفته به معرفی استاد "علی رواقی" دهخدای دیگر ایران اختصاص دارد.

سریال «روزنه» در چهل قسمت ٤٥ دقیقه‌ای برای پخش از یکی از شبکه های سیما ساخته می‌شود.

آیین آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ حوزه علمیه خواهران جامعه الزهرا علیهاالسلام به صورت زنده به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

تهیه کننده برنامه «از آسمان» با اشاره به تولید 1300 برنامه در خصوص شهدا گفت: از این تعداد ۲۰۰ برنامه مرتبط با شهدای مدافع حرم و روایتگر رشادت ها و دلیری های آنها است.

بیست‌وششمین قسمت «چرخ» در فصل تابستان به گفت‌وگویی درباره‌ی فصل مشترک علوم و فناوری نانو و علوم عصب‌شناختی اختصاص داشت.

مجله تلویزیونی «شب شعر» امشب و در آستانه فرارسیدن روز شعر و ادب فارسی ویژه برنامه ای را برای بزرگداشت استاد شهریار تدارک دیده است.

برنامه تلویزیونی «افق نو» با موضوع وضعیت امروز آمریکا در سطح بین‌الملل از شبکه یک پخش می شود.

مجموعه مستند «5 نفر» با موضوع رشادت های رزمندگان اسلام در عملیات "فتح الفتوح" که باعث آزاد شدن منطقه سوق الجیشی نزدیک به شوش دانیال شد، پخش می شود.

تهیه کننده برنامه «از آسمان» با اشاره به تولید 1300 برنامه در خصوص شهدا گفت: از این تعداد ۲۰۰ برنامه مرتبط با شهدای مدافع حرم و روایتگر رشادت ها و دلیری های آنها است.

رقابت "پرسپولیس تهران-صنعت نفت آبادان"، دوشنبه 25 شهریور از ساعت 19:45 به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شود .

خبرگزاری میزان- سه مجموعه‌ای که ضمن تنوع موضوعات و مضامین، به آسیب‌های اجتماعی و موضوع‌های خانوادگی نیز می‌پردازند و آگاه سازی مخاطب را در دستور کار قرار داده اند.

مستند «زندگی قشنگ نو» به کارگردانی وحید پناهلو در جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه «به اضافه مستند» به روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

مستند «این مرز بی نهایت» به تهیه کنندگی و کارگردانی احمد جان میرزایی،  تولید جدید شبکه مستند سه‌شنبه 26 شهریور ساعت 17 در سالن امیرحسین فردی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی رونمایی می شود.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد