امروز شنبه  2 شهريور 1398
تعداد بازدید : 2921 - تاریخ خبر : 1397/11/21 - 11:44
کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی

کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ کاندیداهای بخش های تیتراژ برگزیده، برنامه های پرمخاطب، سریال منتخب، بازیگران مرد و زن، برنامه های شاخص مجریان خانم و آقای، انتخاب مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند.

 

منتخب بخش تیتراژ پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش تیتراژ برگزیده

کد

1         

شبکه یک

«صبح بخیر ایران» گروه رستاک ـ تیتراژ اول

952#*3*

2         

«فرمول یک» محسن ابراهیم زاده- تیتراژ اول

953#*3*

3         

شبکه دو

 

«پدر» علیرضا قربانی

 

954#*3*

4         

«سایه بان» محسن چاووشی

 

955#*3*

5         

شبکه سه

«بهار نارنج» گروه خوانندگان  محمد علیزاده، مهدی یراحی، رضا صادقی، سعید شهروز، پیام عزیزی، سامان جلیلی، مرتضی پاشایی، محمدرضا هدایتی

956#*3*

6          

سریال «دلدادگان» محمد اصفهانی

957#*3*

7         

شبکه چهار

«اینجا» اشکان کمانگری

959#*3*

8         

شبکه پنج

 

«در جستجوی آرامش» محمد معتمدی

960#*3*

9         

«جشن رمضان»حجت اشرف زاده

961#*3*

10     

شبکه آموزش

«صبحی دیگر»  بهنام صفوی

962#*3*

11     

شبکه امید

«به توان خدا» محمد بحرینی

964#*3*

12     

«بازی خور» محمد قهرمانی فرجاد ـ نیما احسانی

965#*3*

13     

شبکه ورزش

«نوروز فوتبالی» فریدون آسرایی

963#*3*

14     

شبکه قرآن

 

«نوگلان قرآنی» مهدی اکبری ـ سمانه محمدی نیا  (صداپیشه عروسک)

968#*3*

15     

مستند «حدیث بندگی» )موسیقی و آواز عبدالله ساور علیا)

969#*3*

16      

شبکه نسیم

«دورهمی» مهران مدیری

966#*3*

17     

«شبی با عبدی» حجت اشرف زاده

967#*3*

18     

شبکه کودک

کانال نهال

«سر سفره خدا» محمد مهدی حیدری

970#*3*

19     

کانال پویا

«پهلوانان» ارسام اوجاقلو ـ دیانا فیروزان ـ رومینا کریمانه

971#*3*

 

 

منتخب بخش برنامه های پرمخاطب پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش برنامه های پرمخاطب

 کد

1         

شبکه یک

«دستپخت»

935#*3*

2         

شبکه دو

 

«محله گل و بلبل»

 

932#*3*

3         

شبکه سه

«حالا خورشید»

933#*3*

4         

«سمت خدا»

934#*3*

5         

شبکه چهار

«شوکران»

937#*3*

6          

شبکه پنج

«به خانه بر می گردیم»

936#*3*

7         

شبکه آموزش

«دکتر سلام»

938#*3*

8         

شبکه سلامت

«حال خوب»

939#*3*

9         

شبکه امید

مسابقه «نبرد ربات ها»

941#*3*

10     

شبکه ورزش

«فوتبال 120»

940#*3*

11     

شبکه قرآن

«طرح ملی بشارت 1452»

944#*3*

12     

شبکه نسیم

«کودک شو»

942#*3*

13     

شبکه افق

«جهان آرا»

943#*3*

14     

شبکه جام جم

«خانه مهر»

945#*3*

15     

کانال نهال

«مَل مَل»

946#*3*

16      

کانال پویا

«آفتابگردان»

947#*3*

 

 

منتخب بخش نمایش پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

عنوان سریال منتخب

کد

1         

شبکه یک

«پایتخت 5»

888#*3*

2         

«محکومین»

899#*3*

3         

«پرواز در ارتفاع صفر»

902#*3*

4         

«رنج پنهان»

903#*3*

5         

شبکه دو

«پدر»

893#*3*

6          

«سایه بان»

895#*3*

7         

«بی قرار»

904#*3*

8         

«بچه مهندس»

894#*3*

9         

شبکه سه

«بانوی عمارت»

890#*3*

10     

«آنام»

892#*3*

11     

«دلدادگان»

891#*3*

12     

«لیسانسه ها2»

889#*3*

13     

شبکه پنج

«هیات مدیره»

896#*3*

14     

«زندگی از نو»

898#*3*

15     

«سارق روح»

897#*3*

16      

شبکه نسیم

«افسانه هزارپایان»

901#*3*

 

 

بازیگران منتخب بخش نمایش پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بازیگری

کد

1         

شبکه یک

بهرام افشاری «پایتخت5»

801#*3*

2         

حسین محجوب «محکومین

802#*3*

3         

علی عمرانی«پرواز در ارتفاع صفر

803#*3*

4         

بهنام تشکر «رنج پنهان»

804#*3*

5         

ریما رامین فر «پایتخت5»

819#*3*

6          

لیلا زارع «محکومین»

820#*3*

7         

سوگل خلیق «پرواز در ارتفاع صفر»

821#*3*

8         

سمیرا حسینی «رنج پنهان»

822#*3*

9         

شبکه دو

مهدی سلطانی «پدر»

805#*3*

10     

مجتبی پیرزاده «سایه بان»

806#*3*

11     

محمدرضا شریفی نیا «بی قرار»

815#*3*

12     

پرویز پورحسینی «بچه مهندس»

807#*3*

13     

ابراهیم شفیعی «محله گل و بلبل»

808#*3*

14     

لعیا زنگنه «پدر»

823#*3*

15     

هستی مهدوی فر «سایه بان»

824#*3*

16      

لاله اسکندری «بی قرار»

836#*3*

17     

ساناز سعیدی  «بچه مهندس»

825#*3*

18     

بهنوش بختیاری «محله گل و بلبل»

826#*3*

19     

شبکه سه

حسام منظور «بانوی عمارت»

809#*3*

20     

عبدالرضا اکبری «آنام»

810#*3*

21     

آرش مجیدی «دلدادگان»

811#*3*

22     

امیر کاظمی «لیسانسه ها»

813#*3*

23     

پانته آ پناهی ها «بانوی عمارت»

827#*3*

24     

مریم مومن «بانوی عمارت»

828#*3*

25     

گلچهره سجادیه «آنام»

829#*3*

26      

مهرانه مهین ترابی «دلدادگان»

830#*3*

27     

رویا میرعلمی «لیسانسه ها»

831#*3*

28     

شبکه پنج

امیرضا دلاوری «هیات مدیره»

814#*3*

29     

خیام وقارکاشانی «زندگی از نو»

816#*3*

30     

دانیال حکیمی «سارق روح»

817#*3*

31     

حدیث میرامینی «هیات مدیره»

832#*3*

32     

حدیث نیکرو «زندگی از نو»

833#*3*

33     

متین ستوده «سارق روح»

834#*3*

34     

شبکه نسیم

رضا توکلی «افسانه هزارپایان»

818#*3*

35     

نسرین مقانلو «افسانه هزارپایان»

835#*3*

 

 

منتخب بخش برنامه های شاخص پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش برنامه های شاخص

کد

1         

شبکه یک

«ایرانگرد»

919#*3*

2         

شبکه دو

«کلاه قرمزی»

917#*3*

3         

شبکه سه

«نود»

911#*3*

4         

«ماه عسل»

912#*3*

5         

«برنده باش»

913#*3*

6          

شبکه پنج

«پنج ستاره»

916#*3*

7         

شبکه آموزش

«قند پهلو»

921#*3*

8         

شبکه ورزش

«ویدئو چک»

918#*3*

9         

شبکه قرآن

مسابقه «اسراء»

920#*3*

10     

شبکه نسیم

«خندوانه»

914#*3*

11     

«دورهمی»

915#*3*

 

 

منتخب بخش مجریان خانم پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش مجریان خانم برگزیده

کد

1         

شبکه یک

مبینا نصیری «صبح بخیر ایران»

865#*3*

2         

فرشته ایزدی «سیمای خانواده»

866#*3*

3         

شبکه دو

ژیلا صادقی «نگی که نگفتی»

867#*3*

4         

ثریا بناکار «کام شیرین»

868#*3*

5         

شبکه سه

مژده لواسانی «کاملاً دخترونه»

869#*3*

6          

شبکه چهار

اعظم کریمی «طلوع»

870#*3*

7

 

شبکه پنج

 

 

 

 

 

آزاده آل ایوب «رنگین کمان»

871#*3*

8        

ملیحه بسطامی «با ما اینجا»

872#*3*

9        

صبا راد «به خانه برمی گردیم»

 884#*3*

10        

شبکه آموزش

نعیمه خزایی « فرصت برابر»

883#*3*

11    

کیانا فرهی «دکتر سلام»

873#*3*

12    

شبکه امید

ساناز احسانی «پرانتز باز» و «قاب امید»

874#*3*

13    

آلا خامه یار «چاپارخانه» و «قاب امید»

875#*3*

14    

شبکه قرآن

مونا انصاری فر «روزی بهتر»

876#*3*

15    

الهام غفاری «مسابقه بشارت 1452»

877#*3*

16    

شبکه نسیم

الهه پرسون «چهل تیکه»

878#*3*

17     

شبکه کودک

کانال نهال

زهره وکیلی «خوشمزه»

879#*3*

18    

کانال نهال

فاطمه امینی «مل مل»

880#*3*

19    

شبکه جام جم

رویا سادات حسینی «خانه مهر»

881#*3*

20    

ملیکا زارعی «کودکانه»

882#*3*

 

 

منتخب بخش مجریان آقا پنجمین جشنواره جام جم سیما

ردیف

شبکه

کاندیدای بخش مجریان آقا برگزیده

کد

1         

شبکه یک

کیا داوود اسفندیاری «حرف حساب»

848#*3*

2         

اقبال واحدی «سفرنامه صبا»

849#*3*

3         

شبکه دو

محمد سلوکی «شب گشت»

845#*3*

4

 

شبکه سه

 

 

 

 

 

رضا رشیدپور «حالا خورشید»

842#*3*

5

احسان علیخانی «ماه عسل»

843#*3*

6        

نجم الدین شریعتی «سمت خدا»

886#*3*

7       

شبکه چهار

دکتر مالک شجاعی «گستره شریعت»

851#*3*

8        

پیام فضلی نژاد« شوکران»

852#*3*


شبکه پنج

 

 

  

مجید یراقبافان «تا نیایش»

853#*3*

10

محمد دلاوری «تهران 20»

854#*3*

11 قاسم بی نیاز «به خانه بر می گردیم»  

885#*3*

12    

شبکه آموزش

نیما کرمی «صبحی دیگر»

846#*3*

13    

سیاوش صفاریان پور «موتور جستجو»

855#*3*

14    

شبکه امید

علیرضا خنجری «بازی ویزیون»

856#*3*

15    

نیما دلاوری «راز جزیره»

857#*3*

16    

شبکه ورزش

عبداله روا «ویدئو چک»

847#*3*

17    

مهدی توتونچی «شب های فوتبالی»

858#*3*

18     

شبکه قرآن

سید وحید مرتضوی مسابقه تلویزیونی «اسراء»

859#*3*

19    

مهدی اکبر «نوگلان قرآنی»

860#*3*

20    

شبکه نسیم

رامبد جوان «خندوانه»

841#*3*

21    

مهران مدیری «دورهمی»

844#*3*

22    

شبکه کودک

کانال نهال

احسان مهدی «سر سفره خدا»

861#*3*

23    

کانال نهال

حامد مدرس «سر سفره خدا»

975#*3*

24    

کانال پویا

محمد حسین مقدسیان «آفتابگردان»

862#*3*

25    

شبکه جام جم

دکتر محمد نظری «خانه مهر»

863#*3*

26    

علی سلیمانی «باهمستان»

864#*3*

 

 انتهای پیام/ن

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

احسان علیخانی به همراه داوران و گروه سازنده برنامه «عصرجدید» امروز به امور مخاطبان روابط عمومی رسانه ملی می‌آیند تا به طور مستقیم از دیدگاه‌های مردم درباره این برنامه با خبر شوند.

جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در شبکه های سیما با پخش ویژه برنامه های متنوعی همراه است.

در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 24 و 25 مرداد ماه مصادف با سالروز بازگشت اقتدارانه آزادگان جنگ تحمیلی به خاک میهن با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید.

جنگ شبانه «شب فیروزه ای» در شب عید غدیر خم ( امشب 28 مردادماه) میزبان محمدرضا هاشمی ( بازیگر سریال بوی باران در نقش شهاب) و امیر تاجیک خواننده  کشورمان خواهد بود.

در روز عید سعید غدیر خم همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما از دردسرهای بهروز در خانه مظفرخان در «لیمو ترش» تا کم و زیاد کردن وزن برای پرداخت مهریه در «رژیم طلایی» باشید.

دو مجموعه جدید «جا به جا» به کارگردانی رضا فرهمند و «ایرانیش» ساخته روح الله رحیمی در جدول پخش شبکه مستند قرار گرفت.

معاون سیمای رسانه ملی همکاری با آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌های مرتبط با نوجوانان و جوانان از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان صداوسیما دانست.

شبکه پنج سیما، امروز چهارشنبه ( 23 مردادماه )گردهمایی بزرگ جهادگران را به صورت زنده و مستقیم ساعت 17:15 پوشش تصویری می دهد.

"حامد کشاورز رضوان"، آتش نشان فداکار، مهمان برنامه «فرمول یک» می شود.

در آخرین روز مرداد و اولین روز شهریور که مصادف با ولادت حضرت امام موسی کاظم علیه السلام است، همراه با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما باشید.

جزییات مراسم های تشییع و ترحیم ناصر احمدی دوبلور و گوینده پیشکسوت رادیو و تلویزیون اعلام شد.

شبکه سلامت اول شهریورماه همزمان با روز پزشک، ویژه برنامه «حکیم هزاره ها» را با حضور طبیبان نامدار کشورمان روی آنتن می برد.

آخرین رقابت از مرحله نهایی خانم ها در برنامه «دستپخت» امشب از شبکه یک پخش می شود.

مدیرعامل موسسه پویانمایی حور با اشاره به غفلت بخش‌های دولتی و خصوصی از صنعت پویانمایی کشور، تلویزیون را تنها حامی رونق تولید این بخش در وضع موجود دانست.

مجموعه تلویزیونی «بانوی سردار» به کارگردانی پرویز شیخ طادی از سه شنبه 29 مرداد ماه، هر شب از شبکه سه سیما پخش می شود .

 

معاون سیمای رسانه ملی گفت: در حال حاضر 60 سریال در ایستگاه های مختلف تولید داریم که این میزان نسبت به سال 95 هشت  برابر رشد نشان می دهد.

برنامه «کاف گاف» به تهیه کنندگی و کارگردانی آرمین قاسمی برای پخش از این شبکه در مرحله تولید قرار دارد.

جشنوارۀ سینمایی‌های شبکه نهال هرروز ساعت 14 میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد بود.

مجموعه نمایشی «گاندو»  به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی، در ژانر جاسوسی ـ امنیتی تهیه شده است و ماجراهای حیرت انگیز و تکان دهنده ای را روایت می کند.

فصل هفتم مستند مسابقه پرمخاطب «خانه ما» که این بار در شهر ادب و فرهنگ ایران تولید شده است، از پنجشنبه 30 خرداد روی آنتن شبکه نسیم می رود.

افزایش پهنای باند سیگنال ارسالی در Headend، آخرین گام برای HDشدن کامل شبکه نسیم شد.

ویترینی از بهترین فیلم های سینمایی ایران و جهان در جشنواره تابستانی سیما به نمایش در می آید.

ستاد رسانه ای رونق تولید صدا و سیما با رویکردهای تبیینی، آگاهی ‌بخشی، ترویجی، مطالبه‌گری، حمایتی و گفتمان‌سازی موضوع «رونق تولید» تشکیل شده است.

 

نشست خبری مشترک شبکه امید و هیئت فوتبال استان تهران روز چهارشنبه 29 خرداد ساعت 15:30 در محل سالن کنفرانس شبکه امید برگزار شد.

 شبکه نسیم با آغاز فصل تابستان برنامه های مختلفی را روانه آنتن خواهد کرد.

فصل ششم برنامه‌ی تلویزیونی «چرخ» از یکشنبه 9 تیرماه همراه با تغییراتی آغاز خواهد شد.

برنامه «چاپارخانه» با نظارت و برنامه‌ریزی روابط عمومی شبکه امید تهیه می‌شود و تولید آن، گام مهمی در مسیر ارتقای فعالیت‌های این بخش و تعامل بهتر با مخاطبان است.

مرکز پویانمایی صبا برنامه های تولیدی خود را برای نمایش تلویزیونی در فصل تابستان اعلام کرد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما گفت: تهیه کننده برنامه «اختیاریه»، خود بنا به دلایلی از ادامه همکاری انصراف داد.

الهام غفوری در گفتگوی تلفنی با برنامه «سلام صبح بخیر» جزئیات فصل 6 این مجموعه پرمخاطب را اعلام کرد.

 

فصل اول برنامه «عصر جدید» شب گذشته، سرانجام با جمع آوری آرای مردمی‌به ۵ فینالیست این دوره به پایان رسید تا استعداد برتر این فصل مشخص شود.

پیکر ناصر احمدی دوبلور و گوینده پیشکسوت صبح امروز پس از تشییع با حضور چهره های شاخص هنری به خاک سپرده شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: «عصر جدید» موفق و جذاب بود.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایش استعدادها در «عصر جدید» در جوانان انگیزه ایجاد می کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت عصر جدید به خوبی توانست نیاز مخاطب را برآورده کند. 

دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی نامه ای به دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما از تولید و پخش برنامه تلویزیونی عصر جدید تقدیر کرد.

جزییات مراسم های تشییع و ترحیم ناصر احمدی دوبلور و گوینده پیشکسوت رادیو و تلویزیون اعلام شد.

شبکه سلامت اول شهریورماه همزمان با روز پزشک، ویژه برنامه «حکیم هزاره ها» را با حضور طبیبان نامدار کشورمان روی آنتن می برد.

جنگ شبانه «شب فیروزه ای» در شب میلاد با سعادت امام موسی کاظم (ع) میزبان ایمان صفا بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون  و شهرام زندی خواننده کشورمان خواهد بود.

اولین قسمت از سری جدید «شک مقدس» پنجشنبه 31 مرداد ماه ، از شبکه هفت سیما پخش می شود.

با چتر مهارت آموزی در شرایط مختلف می‌توانیم از خود و خانواده مراقبت کنیم.

آخرین رقابت از مرحله نهایی خانم ها در برنامه «دستپخت» امشب از شبکه یک پخش می شود.

برنامه «تهرانگرد» در سی و چهارمین قسمت خود ،طبق روال همیشگی به طبیعت اطراف شهر تهران رفته و این بار گشت و گذاری به روستای افجه و دشت هویج داشته است.

برنامه امروز «حرف حساب» امروز با موضوع رونق تولید و کارآفرینی پخش می شود.

مجموعه «بانوی سردار» به نویسندگی و کارگردانی پرویز شیخ طادی، فردا شب، پنجشنبه 31 مرداد ماه پخش نمی‌شود.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد