امروز سه شنبه  20 آذر 1397
تعداد بازدید : 733 - تاریخ خبر : 1396/12/15 - 06:01
جشنواره تلویزیون به «فرمول یک» آمد

محمد احسانی دبیر چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جام با حضور در برنامه «فرمول یک» به تشریح برنامه های اختتامیه این جشنواره پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ مدیر شبکه نسیم در برنامه «فرمول یک» تجلیل از پیشکسوتان عرصه برنامه سازی و اجرا خبر داد و گفت: در مراسم اختتامیه جشنواره که همزمان با میلاد مسعود حضرت زهرا(س) برگزار می شود از اسماعیل شنگله و داوود میرباقری تجلیل می شود.

وی در ادامه اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره را در چهار بخش سریال، مسابقه، مستند و پویا نمایی معرفی کرد.

 

اسامی این نامزدها عبارت است از:

 

*** نامزدهای بخش پویانمایی چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

ـ بهترین فیلمنامه:

افسانه بخشی، سرپرست نویسندگان «تاریخ از این ور»

سیاوش زرین آبادی، مهدی حیدریان برای «پهلوانان»

هدی اسماعیلی، مسعود اصلانی برای «پدر و پسر»

احسان طاهری، بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

راضیه کاظم زاده ایرانشهر برای «سارا و سامان»

 

ـ بهترین طراحی شخصیت:

احسان انصاری برای «روبی و جوجه ها»

محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

امیر غبار آستانه برای «بی خوابی»

نعیم تدیّن برای «هالاباما»

سعید غنی زاده و حسن تبریزی برای «بازمانده»

 

ـ بهترین طراحی فضا:

جعفر سلیم زاده برای «بازمانده»

سلمان طاهری برای «هالاباما»

بهروز یغمائیان، نگار یغماییان، رامک امین کاظمی و احسان طاهری برای «موزه»

مهناز سلیمان نژاد برای «روبی و جوجه ها»

امیر معین و افسانه صانعی برای «تاریخ از این ور»

 

ـ بهترین انیمیت:

احسان انصاری، سرپرست انیمیت «روبی و جوجه ها»

محمد رضا عابدی برای «نظر شما چیه؟»

سعید خوشخو، محمد یعقوبی و محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

محمد مهدی احمدی، سرپرست انیمیت «تاریخ از این ور»

احسان سپهر، سرپرست انیمیت «خال خالی»

 

ـ بهترین موسیقی:

فرهاد صفار برای «تاریخ از این ور»

سعید انصاری برای «پهلوانان»

آرمین بهاری برای  «روبی و جوجه ها»

عمران طاهری برای «بازمانده»

شاندیز مهرآبادی برای «پدر و پسر»

 

ـ بهترین کارگردانی:

سعید ضامنی برای «پدر و پسر»

ناهید صمدی امین برای «سارا و سامان»

اصغر صفار برای «تاریخ از این ور»

بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

احسان طاهری برای «بازمانده»

 

ـ بهترین تهیه کنندگی:

مسعود صفوی برای «تاریخ از این ور»

رضا تقدسی برای «مهارت های زندگی»

بابک نظری برای «هالاباما»

الهام ابراهیمی برای «بازمانده»

نادر یغمائیان برای «موزه»

 

ـ بهترین میان برنامه:

علی درخشی برای «گزارش های اوتی»

بابک و بهنود نکویی برای «شوت»

علی درخشی، رضا علی اکبریان کاهانی برای «فوتبال مدرن»

 

ـ بهترین کلیپ موزیکال:

مهناز یزدانی و حسین نظرپور برای «شادمانه»

بابک و بهنود نکویی برای «پُر از آسمان»

مهناز یزدانی برای «وقت خوابه»

 

 

*** نامزدهای بخش مسابقات تلویزیونی چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

ـ بهترین مسابقه میدانی:

خانه مستند انقلاب اسلامی برای «ضد گلوله» (شبکه مستند)

بلال الفت برای «ناهار فامیلی» (شبکه افق)

مهدی مطهر برای «فرمانده3» (شبکه افق)

مجید بهرامی مقدم برای «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

 

ـ بهترین کارگردانی مسابقه میدانی:

حسام اسلامی، مجید عزیزی و مهدی جبین شناس برای «فرمانده 3» (شبکه افق)

مجید بهرامی مقدم برای «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

مهدی ماهان و مجید عزیزی برای «ضد گلوله» (شبکه مستند)

افشین لیاقت و مصطفی امامی برای «آقای آتش نشان» (شبکه پنج)

 

ـ بهترین مسابقه استودیویی:

حسین حسین خانی برای «جادوی صدا» (شبکه سه)

ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری شهرضایی برای «کودک شو» : (شبکه نسیم)

پیمان پورمقیمی برای «هوش برتر» (شبکه نسیم)

 

ـ بهترین کارگردانی مسابقه استودیویی:

فربد فردرو برای «مسابقه فامیلی» (شبکه پنج)

رضا مهرانفر برای «کودک شو» (شبکه نسیم)

سید وحید حسینی برای«دستپخت» (شبکه یک)

 

ـ برترین اجرا:

حسین رفیعی برای «دستپخت های خودمانی» و «این خانواده» (شبکه دو)

جواد مولا نیا برای«مسابقه فامیلی»  و «چهار، سه، دو، یک» (شبکه پنج/شبکه چهار)

افشین زی نوری برای «جادوی صدا» و «هوش برتر» (شبکه سه/شبکه نسیم)

سید وحید مرتضوی برای «اسرا» و «بشارت» (شبکه قرآن)

 

ـ بهترین طراحی صحنه و دکور:

پیمان قانع برای «کودک شو» (شبکه نسیم)

مجید بیات و مرتضی شجاعی برای «مسابقه فامیلی» (شبکه پنج)

مهدی هاشمی برای «هوش برتر» (شبکه نسیم)

 

 

*** نامزدهای بخش مستند چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

ـ بهترین پژوهش:

محمد مقدم برای «ایران در سپیده دم»(شبکه یک)

مریم السادات مومن زاده برای «فصلی دیگر» (شبکه مستند)

ایرج عرب زاده یکتا برای «کوی دانشگاه» (شبکه چهار)

 

ـ بهترین کارگردانی:

آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

فتح الله امیری و نیما عسگری برای «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم)

محمد کارت برای «آوانتاژ» (شبکه مستند)

سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» (شبکه افق)

 

ـ بهترین فیلم:

آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

مریم السادات مومن زاده برای «فصلی دیگر» (شبکه مستند)

فتح الله امیری برای «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم)

محمد کارت و آبان عسکری برای «آوانتاژ» (شبکه مستند)

 

ـ بهترین مجموعه مستند تلویزیونی:

سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» (شبکه افق)

جواد قارایی برای «ایرانگرد» (شبکه یک)

مهدی مطهر برای «هویدا» (شبکه مستند)

موسی جابری برای «اقلیم» (شبکه سه)

 

 

*** نامزدهای بخش سریال های تلویزیونی چهارمین جشنواره جام جم:

ـ بهترین تهیه کنندگی:

مجید مولایی  برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

محمدرضا شفیعی برای «کیمیا» (شبکه دو)

سید محمود رضوی مجد برای «پرده نشین» (شبکه یک)

علی حجازی مهر برای «گمشدگان» (شبکه دو)

علی آشتیانی پور برای «در جستجوی آرامش» (شبکه پنج)

 

ـ بهترین کارگردانی:

عزیز الله حمید نژاد برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

رضا کریمی برای «گمشدگان» (شبکه دو)

سعید سلطانی برای «در جستجوی آرامش» (شبکه پنج)

جلیل سامان برای «نفس» (شبکه سه)

شهرام شاه حسینی برای «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

مازیار میری برای «گاهی به پشت سر نگاه کن» (شبکه دو)

 

ـ بهترین نویسندگی:

علیرضا طالب زاده(طراح و سرپرست نویسندگان) برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

علی دادرس/ بابک کایدان/آزیتا ایرایی برای «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

مسعود بهبهانی نیا/ زهرا پارسافر برای «کیمیا» (شبکه دو)

سروش صحت/ ایمان صفایی برای «لیسانسه ها» (شبکه سه)

سعید نعمت الله برای «زیر پای مادر» (شبکه یک)

 

ـ بهترین بازیگر مرد:

ضمن تقدیر از بازیگران مجموعه های «چرخ فلک» و «دیوار به دیوار»

حسن پور شیرازی برای «کیمیا» (شبکه دو)

فرهاد آئیش برای «پرده نشین»(شبکه یک) و «دیوار به دیوار» (شبکه سه)

هوتن شکیبا برای «لیسانسه ها» (شبکه سه)

محسن تنابنده برای «پایتخت 4» (شبکه یک)

مهدی سلطانی سروستانی برای «زیرپای مادر» (شبکه یک ) و «کیمیا» (شبکه دو)

 

ـ بهترین بازیگر زن:

شبنم قلی خانی برای «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

اندیشه فولادوند برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهناز جعفری برای «زیر پای مادر» و «چرخ فلک» (شبکه یک)

پریوش نظریه برای «زیر پای مادر» (شبکه یک)

آزیتا حاجیان برای «کیمیا» (شبکه دو)

 

 

انتهای پیام/ن

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

با حکم دکتر میرباقری معاون سیما، دکتر جلال غفاری به سمت مدیر شبکه افق منصوب شد.

کودکان و نوجوانان فوتبال دوستِ سراسر کشور که در رده سنی هشت تا ۱۸ سال قرار دارند، می‌توانند در مسابقه استعدادیابی «فوتبالی‌ها»ی شبکه دو شرکت کنند.

این مسابقه در دو سطح فردی و گروهی برگزار می‌شود، در رده فردی، استعدادهای شرکت کنندگان در بخش‌هایی نظیر توانایی روپایی زدن، سرعت حرکت با توپ، نقطه زنی در دروازه، پرتاب اوت، دروازه بانی و دیگر مهارت ها مورد سنجش قرار می‌گیرد. همچنین در سطح گروهی نیز تیم‌های پنج تا شش نفری توانایی کار با توپ فوتبال و فعالیت گروهی‌شان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فصل اول «فوتبالی‌ها» که قرار است در ایام دهه فجر روانه آنتن شود، به کشف استعدادهای کودکان و نوجوانانی اختصاص دارد که در مرحله اول از میان علاقه‌مندانِ حضور در این مسابقه انتخاب شده‌اند. «فوتبالی‌ها» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی حمید اسکویی است .

آثار منتخب سینمای هنگ کنگ در قالب «سینمای ملل» این هفته از شبکه نمایش پخش می شود.

سریال تلویزیونی «مینو» به کارگردانی «امیر پوروزیری» از شنبه ۱۷ آذرماه هر شب روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

گفتگوی رییس مجلس با مردم امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.

در روز دانشجو و همراهی تلویزیون با دانشجویان، بیننده فیلم‌ تلویزیونی «ربات» باشید.

پیام صابری، گریمور، بازیگر و همسر زیبا بروفه ساعتی پیش در سن ۴۵ سالگی در اثر ایست قلبی درگذشت.

مجموعه تلویزیونی «بانوی عمارت» امشب به علت همزمانی با لیگ اسپانیا پخش نمی شود .  

مستند «سایه نابودی» روایتی از آخرین عملیات های فاطمیون علیه داعش، شنبه 10 آذر از شبکه افق پخش می شود.

این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از بهترین بازیگر زن سینمای مدرن"مریل استریپ"، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می شوند.

مجموعه تلویزیونی «نجوا» به کارگردانی ابراهیم شیبانی به ایستگاه پایانی خود رسید.

«اقیانوس آرام» با حضور یک مجری آمریکایی روی آنتن شبکه دو می رود.

با حکم دکتر میرباقری معاون سیما، دکتر مسعود احمدی افزادی به سمت «دبیر و عضو شورای سیاست گذاری پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم» منصوب شد.

فیلم سینمایی «تهاجم» به کارگردانی الیور هرشبیگل، امشب ساعت 20:45 برروی آنتن می رود.

نوری مالکی با حضور در برنامه تلویزیونی «بدون مرز» که شنبه 10 آذر ساعت 20 از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود؛ به سوالاتی درباره آینده سیاسی عراق، روابط ایران و عراق و مقابله مسلمانان با تحریم‌های آمریکا پاسخ می‌دهد.

 

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی هومان فاضل و حسین تراب نژاد پس از تهران در ارمنستان انجام می شود.

«شب موسیقی» در ششمین نشست خود، با موضوع «سرعت و تکنیک در موسیقی امروز ایران»، میزبان علیرضا پور امید، کارشناس موسیقی و دکتر علیرضا امینی، آهنگساز، محقق و کارشناس موسیقی بود. این برنامه یک شنبه شب 20 آبان، با اجرای رضا مهدوی روی آنتن رفت.

برنامه شب گذشته «فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیاء به مناسبت سالگرد زلزله کرمانشاه به صورت زنده از سر پل ذهاب روی آنتن رفت و امشب نیز ضیاء میزبان استاندار کرمانشاه خواهد بود.

فیلم های سینمایی «نقطه ضعف»، «یوزپلنگ»، «جای امن»، «تشکیلات»، «تفنگدار»، «آواز در باران»، «چهار بهار»، «نفر هفتم»، «گذر»، «بغض باران» و «زمانی برای ماندن» را از شبکه جهانی جام جم مشاهده فرمایید .

برنامه «زنگ هفت» برنامه های شبکه آموزش سیما را با قالبی شاد معرفی می کند.

 80 درصد از فیلمبرداری فصل سوم «ستایش» به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب و کارگردانی سعید سلطانی به پایان رسید.

محمدرضا گلزار از حضور در «برنده باش» و دوران تازه فعالیتش در تلویزیون می‌گوید.

 

با حکم دکتر میرباقری معاون سیما، «اعضای شورای سیاست گذاری پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم» منصوب شدند.

مستند «دماوند، گنبد گیتی» به کارگردانی محمد بزرگ‌نیا چهارشنبه (۲۱ آذر ماه) از برنامه «گنجینه» شبکه مستند راهی آنتن می‌شود.

آرش و مسیح دو خواننده پرطرفدار نسل جوان به چالش مسابقه تلویزیونی «هفت در سه» دعوت شدند.

برنامه «شهر برگ» امشب با موضوع مدیریت نخبگان و سلبریتی ها در جامعه بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

«شب شعر» در دهمین نشست خود، شامگاه 19 آذر، با اجرای محمود اکرامی فر، میزبان دکتر غلامرضا مستعلی پارسا، استاد دانشگاه علامه طباطبایی، پژوهشگر و مؤلف ، و دکتر عبدالحمید ضیایی ،شاعر، پژوهشگر، استاد دانشگاه و مؤلف بود تا «جایگاه عشق در شعر» را بررسی کنند.

فیلم سینمایی «سه هم‌ست» به کارگردانی جانی تو، سه شنبه 20 آذرماه  ساعت 21 از شبکه پنج پخش می‌شود.

یکصد و چهل و هفتمین قسمت برنامه تلویزیونی «چوب خط» با موضوع تاثیرات اقتصادی اجرای طرح ترافیک در شهرهای بزرگ، روی آنتن شبکه افق می رود.

بیستمین قسمت مجموعه مستند «دیده شو» درباره فعالیت های استارت آپ چنگال در ایران، سه شنبه 20 آذر از شبکه افق پخش می شود.

قسمت پنجم مستند «آفتاب نهان» با موضوع غنی سازی UF6 در نطنز، سه شنبه 20 آذر ماه از شبکه افق پخش می‌شود.

احمد شاکری نویسنده و منتقد ادبی مهمان بخش گفت‌وگوی «شب روایت» شبکه چهار سیما می شود.

مستند «تولد سرد» درباره کمک نظامیان به مردم روستایی در نیشابور برای دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی، سه شنبه 20 آذر از شبکه افق پخش می شود.

کارگردان انیمیشن تلویزیونی«حسنا کوچولو ۲» از روند ساخت این انیمیشن خبر داد.

پیکر پیام صابری امروز ۲۰ آذر با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون به سمت بهشت زهرا(س) تشییع شد.

شبکه پنج سیما، همزمان با شب ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به صورت زنده و مستقیم به پوشش تصویری مراسم بزرگداشت ولادت این حضرت می پردازد.

مهران رجبی به عنوان جدیدترین بازیگر جلوی دوربین علیرضا مسعودی در مجموعه «آخر خط » رفت.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد