03 آبان 1393
 
تصویر برداری از 20 محله شهر تهران در "محله ما " چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 4
بدعالی 
تصویر برداری از 20 محله شهر تهران در "محله ما "

 " محله ما " عنوان مستندی گزارشی از گروه اجتماعی شبکه تهران است که در یک فرصت 25 دقیقه ای و در 170 قسمت بر روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی سیما و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، حبیب الله والی نژاد تهیه کننده برنامه " محله ما" با بیان اینکه این مجموعه دنباله دار در 170 قسمت تهیه و تولید می شود، گفت: در تهیه این مستند سعی کردیم که محله های شهر تهران را از نظر بافت تاریخی رصد کنیم و هم اکنون 20 محله شهر ری و حاشیه های شهر تهران هنوز تصویر برداری نشده اند که به مرور زمان فرآیند تهیه و تولید مستند محلی آن انجام می شود.
وی ادامه داد: اکنون از این مجموعه 170 قسمتی 78 قسمت آن از شبکه تهران پخش شده است که در نظر داریم کتابچه محلی هر محله را به سفارش معاونت فرهنگی و هنری شهرداری تهیه کنیم و در پایان کار ، فیلم و کتابچه محلی هر محله در سطح شهر تهران توزیع می شود.
والی نژاد با بیان اینکه اکنون کتابچه محلی محلات شهر تهران در مرحله چاپ قرار دارد ، افزود: در این کتابچه محلی محلات شهر تهران به طور مفصل و جامع معرفی و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
وی افزود: ضبط و ثبت محله های تهران یک کار بزرگ فرهنگی است که برای نسل های بعدی و شهروندان خاطرات گذشته را زنده و به یادگار خواهد گذاشت.
تهیه کننده برنامه "محله ما " ادامه داد: این مستند با هدف معرفي محله هاي شهر تهران و محور محتوايي نگاه به فرهنگ، اقليم و مردم هر محله توليد شده است، در هر برنامه پيشينه و وضعيت فعلي يكي از محله هاي شهر تهران معرفي مي شود.
مستند گزارشی دنباله دار برنامه "محله ما " از خرداد ماه سال 89 در یک فرصت 25 دقیقه ای روزهای یکشنبه و سه شنبه راس ساعت 22:35 بر روی آنتن شبکه 5 سیما رفته است.

نظر دهيد
  • لطفا فقط در ارتباط با مطلب فوق نظر دهيد
  • محتواي نامناسب بنا بر تشخيص مسئولين سايت به نمايش در نخواهد آمد
نام:
نشاني پست الكترونيك
عنوان:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
نظر:

كد:* Code


تعداد بازديد ها: 1076

اولين نظر را شما بدهيد

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< بعد   قبل >
 


 

 

  

* شوراي مديران سيما با حضور سردار كارگر
* نشست خبري اعلام ويژه برنامه هاي دفاع مقدس 93

بازدیدکنندگان: 78996968
 
Email: sid@irib.ir