29 مهر 1393
 
علی مرادی با خانم گلی "عصر بخیر بچه ها"در نمایشگاه قرآن چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 4
بدعالی 
علی مرادی با
خانم گلی "عصر بخیر بچه ها"در نمایشگاه قرآن
 به گزارش روابط عمومی سیما و به نقل از ستاد خبری غرفه معاونت سیما در نوزدهمین نمایشگاه قرآن کریم ، استقبال مخاطبین کودک نمایشگاه قرآن کریم سبب شد تا فاطمه امینی (خانم گلی) برای دومین شب متوالی و به همراه علی مرادی ساعت21 امشب (چهارشنبه 26 مرداد) در نمایشگاه قرآن کریم به اجرای برنامه بپردازند.
این دو هنرمند که افطار را مهمان غرفه معاونت سیما خواهند بود ،پس از آن با حضور در ایستگاه خانواده و کودک این غرفه برای کودکان و نوجوانان برنامه اجرا خواهند کرد.
این در حالی است که شب گذشته نیز فاطمه امینی در غرفه معاونت سیما برای کودکان و نوجوانان برنامه اجرا کرده و با استقبال زیادی مواجه شده بود.
خانم گلی به همراه علی مرادی مجری ـ بازیگر برنامه "عصر بخیر بچه ها"هستند و اغلب با گوسفند عروسکی به نام مل مل برنامه اجرا می کنند .
مل مل یک عروسک کوچولوست که دوست خانم گلی است. خانم گلی مثلا یک کودک دوم یا سوم ابتدایی است که با مل مل خیلی اشتباه می کنند و شخصیت علی مرادی که از آنها بزرگتر است سعی می کند آنها را متوجه اشتباهاتشان بکند. خلاصه هر دفعه یک قصه آموزشی طنز اتفاق می افتد. به طوری که مل مل بلاست. خانم گلی هم همه اش روی مخ همه راه می رود. علی مرادی هم همه اش حرص می خورد...!!
"عصربخیربچه ها" کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما است که به کارگردانی و تهیه کنندگی محمود سلامیان روی آنتن می رود.
این برنامه با بخش های متنوعی چون ساخت کاردستی و ارائه قصه های کوتاه مل ملی و... روی آنتن می رود.
گفتنی است،غرفه معاونت سیما در ضلع شرقی شبستان اصلی مصلی تهران و محل برگزاری نمایشگاه قرآن کریم جنب کمیته تشریفات دایر است که با ارائه برنامه های متنوع و دعوت از چهره های سرشناس فیلم،سریال و مدیران بخش های مختلف حوزه سیما از ساعت 17 تا 24 شب پذیرای هموطنان و مراجعین گرامی است.

نظر دهيد
  • لطفا فقط در ارتباط با مطلب فوق نظر دهيد
  • محتواي نامناسب بنا بر تشخيص مسئولين سايت به نمايش در نخواهد آمد
نام:
نشاني پست الكترونيك
عنوان:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
نظر:

كد:* Code


تعداد بازديد ها: 2902

اولين نظر را شما بدهيد

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< بعد   قبل >
 


 

 

  

* شوراي مديران سيما با حضور سردار كارگر
* نشست خبري اعلام ويژه برنامه هاي دفاع مقدس 93

بازدیدکنندگان: 78804046
 
Email: sid@irib.ir