09 آبان 1393
 
راه اندازي "بانک ايده پردازي" در شبكه مستند ‌ چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
راه اندازي "بانک ايده پردازي" در شبكه مستند ‌
به گزارش روابط عمومی سیما و به نقل از روابط عمومی شبکه مستند ، با توجه به بهره گيري از يک تفکر خلاق و نوآور و شناسائی استعدادهای جوان و علاقمندان به حوزه مستند سازي "بانک ايده پردازي شبكه مستند " راه اندازي شد . ‌
با توجه به بهره گيري از يک تفکر خلاق و نوآور و شناسائی استعدادهای جوان و علاقمندان به حوزه مستند سازي "بانک ايده پردازي شبكه مستند " راه اندازي شد .
اين بانك زمينه مناسبي را براي همفکري و تبادل نظر ميان فيلم مسازان مستند و علاقه مندان به وجود خواهد آورد"بانک ايده پردازي" با هدف ترويج ايده پردازي، نوآوري و تفكر خلاق در جهت طرح مباحث نظری پیرامون برنامه هاي مستند خلاقانه، تهیه، تولید و ساخت فیلم های مستند در پايگاه اطلاع رساني شبكه مستند ايجاد شد.
"بانك ايده پردازن شبكه مستند" به عنوان يك حلقه ارتباطي بين علاقه مندان خلاق در عرصه توليد مستند و مسوولان شبكه مستند،ايده ها و پيشنهادهاي شما را در گونه هاي موضوعي از جمله مستند قوم شناسي ، جنگ ، سياسي ، تاريخي ،علمي ،‌پرتره ، ديني و آييني ، اجتماعي ، زيست محيطي ، ورزشي ،قضايي دريافت مي كند .
دريافتي هاي اين بانك اطلاعاتي پس از پالايش، دسته بندي، اولويت سنجي، هدف گذاري و تجزيه و تحليل؛ به عنوان دستور كار نشستهاي تخصصي مورد بحث و بررسي قرار گرفته تا بر اساس اهميت و اولويت، مورد حمايت و توجه قرار گيرند.
روابط عمومي شبكه مستند از تمامي صاحب نظران، پژوهشگران، ، دانشجويان و نيز عموم علاقه مندان به مستند سازي دعوت مي كند تا با ارائه ايده ها و نظرات خود در ابعاد گوناگون و نيز با بيان چالشها و ارائة راهكارهاي مناسب، براي كمك به پيشبرد ساخت برنامه هاي مشاركت نمايند.
همچنين به منظور تشويق و ترغيب علاقه مندان به بهترين و برترين ايده پرداز مستند جوايز ارزنده اي تعلق خواهد گرفت.
گفتني است ، علاقه مندان براي ارسال طرح و ايده هاي خود در "بانك ايده پردازي " مي توانند به نشاني سايت شبكه مستندwww.mostand.iribtv.ir مراجعه كنند.

نظر دهيد
  • لطفا فقط در ارتباط با مطلب فوق نظر دهيد
  • محتواي نامناسب بنا بر تشخيص مسئولين سايت به نمايش در نخواهد آمد
نام:
نشاني پست الكترونيك
عنوان:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
نظر:

كد:* Code


تعداد بازديد ها: 1492

اولين نظر را شما بدهيد

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< بعد   قبل >
 


 

 

  

* شوراي مديران سيما با حضور سردار كارگر
* نشست خبري اعلام ويژه برنامه هاي دفاع مقدس 93

بازدیدکنندگان: 79267840
 
Email: sid@irib.ir